رییس کمیته داوران فدراسیون جهانی کاراته با اشاره به اینکه کشور ایران بعد از ژاپن بیشترین سهمیه المپیک کاراته جوانان آرژانتین را کسب کرده است، گفت: ایران از تیم های قدرتمند کاراته جهان به شمار می رود.
فدراسیون جهانی کاراته ایجاد تغییرات در کلیه رقابت های رده بزرگسالان بانوان را در دستور کار خود قرار داد.
رقیبان قهرمانان کاراته ایران در بازیهای آسیایی مشخص شدند؛
در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی که قرار است از شنبه ۳ شهریور به مدت ۳ روز به میزبانی جاکارتا اندونزی آغاز شود، نمایندگان ۳۴ کشور به روی تاتامی خواهد رفت.
برای حضور در مسابقات جام وحدت و دوستی ارومیه؛
برای شرکت در چهاردهمین دوره رقابتهای کاراته جام و وحدت دوستی ارومیه تاکنون ۷ تیم خارجی امروز وارد ایران شدند.
یک پرسش اساسی از روابط عمومی فدراسیون؛
این روزها در برخی صفحاتِ اجتماعی، فردی با قلمی آشنا، مرتباً به مسئولانِ عالی‌رتبه‌ی فدراسیون کاراته توهین می‌کند و این در حالیست که روابط عمومی فدراسیون با قرار دادنِ این صفحات در ادلیستِ شبکه‌های اجتماعیِ منتسب به خود، ناخواسته و بی‌آنکه آگاه باشد، آنها را پشتیبانی و نوشته‌هایشان را تبلیغ می‌کند!
در نشست کمیته برون مرزی فدراسیون کاراته که امروز برگزار شد با ۵ اعزام و یک رویداد بین المللی موافقت گردید.
دبیر فدراسیون کاراته گفت: کار سختی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ داریم، اما کاراته ایران می‌تواند یکی از رشته‌های موفق در جاکارتا باشد.
ملی پوش تیم ملی کاراته گفت: کاراته از دو سال پیش به رشته‌های المپیکی اضافه شده است اما ما از همه امکانات المپیکی‌ها محروم هستیم.
ملی پوش کاراته مردان گفت: هر مبارزه در بازی‌های آسیایی جاکارتا حکم فینال دارد و باید برای کسب مدال تلاش مضاعف کنیم.
خانه کاراته نداریم و ناچاریم در سالن هندبال تمرین کنیم/ قضاوت انتخابی کاتا را برعهده داوران جهانی واگذار کردیم
زمان برگزاری دومین مرحله اردوی اماده سازی تیم کاراته امید دختران برای اعزام به مسابقات کاراته وان سری آ چین، تغییر کرد.
رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته از محاسبه امتیازات کسب شده مدال آوران نوجوان و جوان در رنکینگ کاراته وان ایران خبر داد.
برای حضور در جام وحدت و دوستی؛
رقابت‌های بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی در حالی از جمعه هفته جاری در ارومیه آغاز می‌شود که تیم‌های هند و اکوادور نیز راهی ایران می‌شوند.
به ریاست استاندار آذربایجانغربی برگزار شد؛
ستاد عالی مسابقات بین المللی جام وحدت و دوستی ارومیه روز گذشته جلسه‌ای را با حضور اعضای این ستاد و تنی چند از مسئولان استان برگزار کرد.
تیم ملی کاراته مردان پیش از اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا در آکادمی ملی المپیک به تمرین پرداختند.
کاراته کاران ایران در پنجمین دوره مسابقات کاراته آسیا - اقیانوسیه سبک &#۰۳۹;شیتوریو هایاشی&#۰۳۹; در کوالالامپور در دو روز شنبه و یکشنبه با کسب مدال های مختلف و رنگارنگ دراین دور از مسابقات درخشیدند.
برای حضور در چهاردهمین دوره رقابتهای کاراته جام وحدت و دوستی که ۲۶ تا ۲۸ مردادماه در آذربایجان غربی برگزار می شود، ۲۰۹ کاراته کا از ۱۳ کشور اعلام آمادگی کرده اند.
شمارش معکوس برای ثبت موفقیتی دیگر آغاز شد
کمتر از دو هفته دیگر به مسابقات کاراته هجدهمین دوره بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا فرصت باقی نمانده است و نمایندگان پرتوان کاراته کشورمان برای رویارویی با حریفان قاره ای و کسب موفقیت لحظه شماری می کنند. شمارش معکوس آغاز شده است؛ هشت کاراته کای ایران برای افتخارآفرینی مجدد در المپیک آسیایی، سوم تا پنجم شهریورماه به روی تاتامی خواهند رفت؛ این بار در جاکارتا اندونزی.
پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته به منظور فراهم آوردن بسترهای مناسب برای توسعه محتوایی و اطلاع رسانی بهتر در حوزه کاراته، همانند دیگر نشریات آنلاین، آگهی می‌پذیرد.
پاسخ به پرسش‌های مخاطب خاص!
حملاتی که این روزها با قلمی آشنا علیهِ جواد سلیمی قاضی‌القضات کاراته‌ی ایران مطرح میشود، غالبا در چهارچوبِ منطق و خِرد نمی‌گنجد.
امروز و در آخرین روز از سیزدهمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان، تیم ملی هند نیز با کاراته کاهای کشورمان به تمرین و مسابقه مشترک پرداخت.
کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: امیدوارم جواب انتظار ۴ ساله خود را با وجود عدم حضور در بازی‌های ۲۰۱۴ اینچئون با کسب مدال طلا در اندونزی کسب کنم.
مسابقات قهرمانی کاراته انتخابی استان کردستان با معرفی قهرمانان دو بخش مردان و زنان به پایان رسید.
در اولین دوره مسابقات قهرمانی کشورسبک شوتوکان ادونس بانوان تیم آذربایجان شرقی بر سکوی اولی قرار گرفت.
قانونِ جدید مجلس شورای اسلامی مبنی بر منعِ به کارگیری بازنشسته‌ها در سِمت‌های دولتی و دیگر نهادهایی که به نحوی از انحاء، از بودجه عمومی کل کشور استفاده می‌کنند، تنش‌هایی را در روزهای حساسِ منتهی به بازیهای آسیایی جاکارتا، در فضای کاراته‌ی کشور ایجاد کرده است.
ادامه اخبار
اخبار برگزیده
آرشیو اخبار
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار