رئیس فدراسیون کاراته در واکنش به عدم صدور روادید تیم ملی برای اعزام به بازی‌های جهانی آمریکا گفت: آمریکا با دخالت سیاست در ورزش نشان داد شعارشان پوچ بوده است.
میزبان به دلایل غیرورزشی به تیم ملی کاراته روادید نداد
رئیس فدراسیون کاراته: آمریکا به عنوان میزبان، سیاست را در ورزش دخالت داد، در حالی که در سال‌های اخیر بار‌ها شعار پوچ «عدم دخالت سیاست در ورزش» را مطرح کرده بود.
پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی_قونیه؛
حضور کاراته کارانی از کشورهای مصر،ترکیه، آذربایچان،قزاقستان و چند کشور خوب دیگر از قاره های مختلف باعث می شود تا سطح این مسابقات کمتر از رقابتهای جهانی نباشد.
پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی_قونیه؛
مسابقات کاراته بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی به دلیل حضور کاراته کارانی از قاره های آسیا،آفریقا و اروپا سطح فنی بسیار بالایی دارد.
سومین مرحله از مسابقات لیگ کاراته وان‌ ایران با حضور ۲۵۶۰ ورزشکار طی ۸ روز در استان زنجان برگزار خواهد شد.
سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان گفت: برای صدور ویزای کاراته‌کاها جهت حضور در مسابقات جهانی کاراته هنوز یکی دو روز زمان داریم.
برگزاری نشست هم اندیشی سبک های آزاد
نشست هم اندیشی سبک های آزاد با حضور مسئولان فدراسیون و روسای این سبک ها در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
در حالی که رقابت‌های کاراته «ورلد گیمز» از روز جمعه در آمریکا آغاز خواهد شد، هنوز روادید ملی‌پوشان کشورمان برای حضور در این مسابقات صادر نشده است.
نکته برجسته رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی، رفتار حرفه‌ای و درست بزرگان تیم ملی در پذیرش شکست بود.
ملی پوش وزن ۸۴- کیلوگرم کاراته ایران، گفت: برای کسب بهترین نتیجه در میادین پیش رو با همه توان تلاش می‌کنم تا زحمات مربیانم را جبران کنم.
با بیان اینکه "این پیراهن را به راحتی از دست نمی‌دهم"
کاپیتان تیم ملی کاراته با تاکید بر اینکه تیم ملی ارث پدری‌اش نیست، گفت: پیراهن تیم ملی را راحت بدست نیاوردم و تمام تلاشم را می‌کنم تا آن را حفظ کنم.
کلاس دانش افزایی و آموزش عملی کاتا ویژه داوران خانم با حضور ۵۰ داور برگزار شد.
کلاس هماهنگی مربیان حاضر در مرحله سوم لیگ کاراته وان ایران شنبه ۱۱ تیر از ساعت ۱۶ برگزار میگردد.
مرحله نهم اردوی تیم ملی کاراته بانوان از امروز در اکادمی ملی المپیک آغاز شد.
مرحله دهم اردوی تیم ملی کاراته آقایان در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.
سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کاراته گفت: تمام جامعه بزرگ کاراته، ظرفیت این رشته را باور دارند. جوانان عالی بودند و اکنون آینده تیم ملی تامین است.
زمان ثبت نام مسابقات مرحله سوم لیگ‌ کاراته وان ایران تا ۱۰ تیر ماه تمدید شد و این رقابت ها طی روز های ۱۴ الی ۲۱ تیر در استان زنجان برگزار خواهد شد.
مربی تیم ملی کاراته مردان گفت: اولویت اصلی کادر فنی و مسوولان فدراسیون کاراته، اخلاق است. اعتقاد دارم که ملی‌پوشان از لحاظ فنی و اخلاقی باید به معنای واقعی قهرمان باشند.
مجمع عمومی هیات کاراته استان البرز با حضور محسن آشوری سرپرست نایب رئیسی فدراسیون برگزار شد.
رقابت‌های انتخابی تیم ملی با ظهور چهره‌های جوان و آینده دار کاراته ایران همراه بود.
دبیر فدراسیون کاراته با تمجید از مبارزات ارائه شده در مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: عملکرد جوانان به گونه‌ای بود که می‌توانند همراه با نفرات باتجربه، سال‌ها برای تیم ملی افتخار آفرینی کنند.
انتخابی‌های تیم ملی کاراته برخلاف سال‌های گذشته محل جولان جوانان بی‌نام و نشان بود، جوانانی که کوه انگیزه هستند و اگر حمایت‌های فدراسیون و کادر فنی باشد، می‌توانند تا سال‌های سال کاراته ایران را بیمه کنند.
مسابقات مرحله نهایی انتخابی کاتا تیمی و انفرادی بانوان امروز برگزار و نفرات برتر جهت حضور در بازی های کشور های اسلامی معرفی شدند.
مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاراته بانوان امروز برگزار و نفرات برتر جهت حضور در بازی های کشور های اسلامی معرفی شدند.
مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاراته آقایان در دو وزن ۸۴- و ۸۴ کیلوگرم آقایان امروز برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.
ادامه اخبار
اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار