در محل فدراسیون کاراته برگزار شد؛
نشست مشترک نواب رییس بانوان فدراسیون های رزمی کشور به میزبانی فدراسیون کاراته برگزار شد و مباحث مربوط به این بخش مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
رئیس کمیته داوران فدراسیون از تغییر قوانین و مقررات کلاس داوری آسیا در سال ۲۰۱۸ خبر داد.
ملی پوش کاراته گفت: رقابت های سختی را پیش رو داریم اما به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم.
با حضور مسئولین شرکت وزین پرشیا حامی تیم ملی جوانان کاراته از مدال آوران این تیم در دهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان در تنریف اسپانیا تجلیل به عمل آمد.
هفته آخر لیگ سبکهای آزاد کاراته فردا چهارشنبه اول آذر ماه برگزار می شود.
کاراته‌کای ملی پوش ایران گفت: بعد از بازگشت از اروپا، برای حضور در اردوهای تیم ملی و رقابت‌های لیگ جهانی در پاریس آماده خواهم شد.
تلاش می‌کنیم مسابقات کاراته جام ایران زمین با حضور ۱۰ تیم خارجی برگزار شود
سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد در سوپرلیگ، گفت: تیم دانشگاه آزاد بازیکنان خوبی دارد و شکست این تیم کار سختی است اما آرزو برجوانان عیب نیست.
تیم منتخب سبک شیتوریو شوکوکای یونیون عنوان قهرمانی مسابقات آسیایی سنگاپور را از آن خود کرد.
اعزام به ترکیه و پرسش‌هایی که بی‌پاسخ ماند؛
اهالیِ کاراته می‌گویند اعزام کاراته‌کاهای سبکِ شیتوریو اینویی‌ها به رقابتهای بین‌المللی ترکیه در شهریورماهِ سالِ جاری، با تخلفاتِ گسترده‌ای همراه بوده که می‌بایست از سوی مسئولین فدراسیون موردِ رسیدگی قرار گیرد. این در حالیست که تا کنون و پس از گذشتِ هفته‌ها، هنوز هیچگونه شفاف‌سازی در این خصوص از سوی مسئولینِ ذیربط صورت نگرفته است.
اعضای تیم ملی کاراته بزرگسالان کشورمان با سفر به استان کرمانشاه در میان زلزله زدگان حضور یافته و از آن ها دلجویی کردند.
دبیر فدراسیون کاراته گفت: مهمترین هدف ما این است که کاراته در اولین حضورش در المپیک توکیو درخشان ظاهر شود اما متاسفانه مشکل کمبود فضا و بودجه داریم.
کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان کشورمان گفت: در سال‌های اخیر تیم دانشگاه آزاد از نظر مالی کاراته کا‌ها را ساپورت می‌کرد و عدم حضور این تیم در فصل جدید سوپر لیگ به ضرر ما تمام شد.
۲۲ تا ۲۴ آذرماه در تهران برگزار می شود؛
دوره ارتقاء و استاژ سراسری کاتا و کومیته تا درجه ممتاز ملی طی روزهای ۲۲تا ۲۴ آذرماه در استان تهران برگزار می شود.
سمینار باز آموزی قوانین جدید سال ٢٠١٨ فدراسیون جهانی و کلاس ارتقا داوری بانوان به مدت ۲ روز در تهران برگزار شد.
اعضای تیم ملی کاراته با حضور در شهرستان‌ها و روستاهای زلزله زده کمک‌های مردمی را به آن مناطق رساندند.
هروی یکی از بهترین مربیان جهان است
مدرس فدراسیون جهانی کاراته گفت: تمام تلاش من تبدیل باشگاهم در آلمان به پایگاهی برای حضور ایرانی‌ها است و حتما در آینده باز هم از قهرمانان کاراته ایران برای برگزاری دوره‌های آموزشی دعوت خواهم کرد.
دوره جدید اردوهای آماده‌سازی تیم ملی در حالی به زودی آغاز می شود که برنامه فشرده فدراسیون جهانی برای کسب سهمیه المپیک لزوم برنامه ریزی دقیقی را طلب می کند.
قهرمان مسابقات کاراته جهانی اتریش در کشور آلمان سمینار آموزشی برگزار کرد.
کاراته صاحب کمپ می شود
رئیس فدراسیون کاراته گفت: تشکیلات تیم ملی از مدیر تیم های ملی به سازمان تبدیل می شود و هر دو بخش مردان و زنان یک مدیر خواهیم داشت.
یکی از خبرنگارانی که در حوزه‌ی رزمی فعالیت می‌کند، برای مصاحبه با رئیس فدراسیون کاراته به محل این فدراسیون رفت اما پس از خروج از اتاق او با دبیر فدراسیون مواجه شد.
لیگ اختصاصی کاتا امروز پیگیری شد و شهرجردی همچنان در صدر جدول رده بندی ایستاد.
آنچه در اسپانیا گذشت (قسمت چهارم)
دخترانِ تیمِ کاراته‌ی امید با هدایت و رهبریِ هوشمندانه‌ی سمانه خوشقدم و با کسبِ نتایجی ماندگار در آوردگاهِ بزرگِ اسپانیا، نقشی تعیین‌کننده و انکارناپذیر در صعودِ دوپله‌ایِ کاراته‌ی ایران و فتحِ جایگاهِ پنجمیِ رقابتهای جهانی ایفا کردند.
درگیریِ فیزیکیِ محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته با سیدایمان میری خبرنگار خبرگزاری ایلنا، انعکاسِ گسترده‌ای در خبرگزاری‌ها و بویژه رسانه‌های ورزشیِ کشور داشت که در ادامه، بخش‌هایی از آن را خواهید خواند.
محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته درگیری فیزیکی اش را با یک خبرنگار ورزشی تکذیب کرد.
دبیر فدراسیون کاراته امروز در برخورد با یکی از خبرنگاران ورزشی به سمت وی حمله ور شده و به صورت این خبرنگار سیلی زده است.
ادامه اخبار
اخبار برگزیده
آرشیو اخبار
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار