در نخستین روز از رقابتهای کاراته وان ترکیه، چالاکی، عسگری و درفشی پور فینالیست شدند و امیررضا میرزایی به مدال برنز رسید.
مهران بهنام فر گفت: رقابتهای ترکیه یک میدان تدارکاتی مناسب برای آشنایی با نقاط صعف و قوت کاراته کاها بود، با این وجود از نتایج کسب شده راضی نیستم.
پرونده ملی پوش نوجوان و جوان کاراته ایران در دو بخش دختران و پسران در مسابقات بین المللی ترکیه با ۳طلا, ۵نقره و ۳ برنز بسته شد.
لیگ جهانی کاراته وان ترکیه طی روزهای شنبه و یکشنبه اول و دوم مهر ماه برگزار می شود.
تورنمنت بین المللی ترکیه فردا در شهر استانبول برگزار می شود و نمایندگان کشورمان در این رقابتها حضور دارند.
دبیر فدراسیون کاراته اعلام کرد بهنام‌فر مشکلی برای ادامه همکاری با فدراسیون ندارد.
سرمربی تیم کاراته جوانان گفت: قطعا در پایان رقابت‌های جهانی اسپانیا با فدراسیون کاراته قطع همکاری می‌کنم.
سرمربی تیم ملی کاراته جوانان گفت: قطعا بعد از مسابقات جهانی اسپانیا با کسب یک نتیجه عالی دیگر با فدراسیون کاراته همکاری نخواهم کرد.
احتمال جابه جایی بین نفرات اول و دوم وجود دارد
سرمربی تیم ملی کاراته نوجوانان گفت: حالا که کاراته المپیکی شده از وزیر ورزش و داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای خواهش می‌کنیم انصافاً به کاراته رسیدگی کنند.
برای حضور در هفتمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان ترکیه
کا‌راته‌کاهای تیم‌های ملی دختران و پسران نوجوانان ، جوانان و امید امروز(چهارشنبه) جهت حضور در مسابقات کاراته وان استانبول راهی ترکیه خواهند شد.
داوران با کفش روی تاتامی می‌روند
سرمربی تیم کاراته جوانان گفت: در مسابقات جهانی با وجود کار سخت، بسیار امیدوارانه به موفقیت تیم فکر می‌کنم و به دنبال نتیجه ماندگار در کاراته ایران هستم.
سازمان لیگ فدراسیون کاراته رنکینگ کاراته کاهای حاضر در مبارزات هفته اول و دوم سوپر لیگ را اعلام کرد.
تیم کاراته شیتوریو ایران در مسابقات بین المللی سوئیس به ۴ مدال طلا، نقره و برنز دست یافت.
شگفتی ساز هفته نخست رقابتهای سوپر لیگ؛
درهفته نخست رقابتهای سوپر لیگ کاراته کشور علاوه بر ظهور پدیده های جوان در کومیته، شاهد هنرنمایی کاتاروی جوان کشورمان نیز بودیم، کاتارویی که چندی پیش با نشان نقره آسیا خوش درخشید و اکنون نیز با عبور از سد محکمی همچون فرید حقیقی که در کارنامه اش برق عناوین معتبری همچون رقابت های جوانان جهان و همچنین پیکارهای لیگ جهانی کاراته وان می درخشد، شگفتی ساز شد.
پیکارهای قهرمانی کشور بانوان سبک شیتوریو ایتوسوکای با قهرمانی تیم تهران به پابان رسید.
پیشنهاد مربیگری در تیم ملی کاراته را داشتم اما قبول نکردم
کاپیتان تیم دانشگاه آزاد در مسابقات سوپرلیگ کاراته گفت: مدیریت تیم دانشگاه آزاد با ملی‌پوشانی که دارد واقعاً کار سختی است اما احمد صافی ثابت کرده که در طول این سالها به خوبی توانسته این تیم پرمهره را مدیریت کند.
سرمربی تیم ملی بزگسالان بانوان کاراته با تاکید بر اینکه سال آینده می تواند نقطه عطفی در کاراته بانوان باشد، گفت: فرصت اشتباه نداریم؛ چرا که آزمون و خطا را انجام داده و تجربه لازم را کسب کرده ایم و زمان آن رسیده آنچه کاشته ایم را برداشت کنیم.
زهره برزگر کاراته کای ملی پوش مازندرانی که برای دومین سال متوالی راهی مسابقات لیگ جهانی می شود گفت : برای رسیدن به هدفم و ارتقاء مدالی بالاتر از برنز راهی این مسابقات می شوم .
رقابتهای قهرمانی کشور سبک آشی هارا برگزار شد و نفرات برتر اوزان مختلف معرفی شدند.
شورای برون مرزی فدراسیون کاراته با ۳ اعزام بین المللی به ارمنستان، ژاپن و رومانی موافقت کرد.
تیم فارس، مقام نخست دومین دوره مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان jks را کسب کرد.
احمد صافی گفت: لیگ کاراته در زمان مناسبی آغاز شد و دانشگاه آزاد مثل سال های قبل جزو مدعیان قهرمانی است و مهمترین رقیب ما برای تکرار قهرمانی خودمان هستیم.
ملی‌پوش کاراته کشورمان گفت: فرانسوی‌ها برای المپیک ۲۰۲۰ حساب ویژه ای روی کاراته باز کرده اند و برگزاری سمینارهای فنی کمک زیادی به پیشرفت این کشور می‌کند.
غیر از ازبکستان پیشنهادات دیگری هم داشتم
مربی تیم ملی کاراته ایران گفت: تا زمان رفتنم به ازبکستان در کنار تیم ملی حضور خواهم داشت.
دیگر شگفتی ساز هفته نخست سوپر لیگ؛
رقابتهای سوپر لیگ کاراته کشور در شرایطی روز نخست خود را سپری نمود که علاوه بر سید رضا خوشکلام، تیم "داتیس کاراته رشت" با مدیریت فنی وحید حسنی پور و مربیگری محمد رضا غروبی، پدیده دیگری را نیز در این هفته معرفی نمود، چهره ای موفق که با پیروزی مقابل بهمن عسگری طلایی کاراته آسیا نام خود را بر سر زبانها انداخت.
ادامه اخبار
اخبار برگزیده
آرشیو اخبار
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار