اسامیِ اعضای کادرفنی تیم کاراته‌ی امیدِ پسران، امروز (چهارشنبه ۵ اردیبهشت‌ماه) از سوی فدراسیون کاراته اعلام و برای این تیمِ پنج نفره، پنج مربی انتخاب شد.
عقب‌نشینی فرجی از مواضع پیشین؛
محسن آشوری دبیرِ مجرب و پرسابقه‌ی فدراسیون کاراته، روزِ دوشنبه (سوم اردیبهشت‌ماه) از سوی محمدصادق فرجی ریاستِ این فدراسیون، رسماً به عنوانِ مردِ شماره یکِ سازمانِ تیمهای ملی معرفی شد.
در فدراسیون کاراته صورت گرفت؛
محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته، در حکمی «مجید عبدالحسینی» را به عنوان سرمربی تیم امید ایران منصوب کرد. تیمی که به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام نمی شود.
با حکم محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته، سرمربی تیم ملی امید پسران منصوب شد.
رییس فدراسیون کاراته در اردوی ملی پوشان اعزامی به رقابتهای قاره ای؛
محمدصادق فرجی، رییس فدراسیون کاراته در بازدید از اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان دختر کاراته ابراز امیدواری کرد در آوردگاه آسیایی ژاپن نمایندگان کاراته ایران بدرخشند و صاحب مدالهای رنگارنگی شوند.
با حکم محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته، مهرانگیز مصوری مسئول کمیته پیشکسوتان بانوان این فدراسیون منصوب شد.
پس از موفقیت در رباط مراکش؛
پس از موفقیت در چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در رباط مراکش، جواد سلیمی، رئیس کمیته داوران کاراته کشورمان بار دیگر از سوی فدراسیون جهانی به عنوان رئیس داوران و مسئول فنی در لیگ جهانی استانبول ترکیه انتخاب شد.
۹ و ۱۰ خرداد ماه؛
رقابت انتخابی کاتای بزرگسالان برای معرفی نفرات اعزامی به پیکارهای آسیایی و جهانی ۹ و ۱۰ خرداد ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می شود.
کاپیتان تیم ملی کاراته ایران و قهرمان کاراته جهان معتقد است قوانین کسب سهمیه المپیک، کار را برای کاراته کاران در راه به المپیک توکیو سخت کرده است.
وضعیت حضور مربی تیم ملی کاراته ایران در تیم ازبکستان هنوز مشخص نیست.
نشست مطبوعاتی آرام و بی‌سر و صدا؛
کنفرانس مطبوعاتی فدراسیون کاراته دیروز و با حضورِ خبرنگارانِ خبرگزاری‌های بزرگ، در شرایطی برگزار شد که این فدراسیون، پرتنش‌ترین روزهای خود را از زمانِ آغاز ریاستِ محمدصادق فرجی بر این تشکیلات، سپری می‌کند.
اولین نشست کمیته آموزش در سال ۹۷ امروز سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه تشکیل شد.
منصور صاحب الزمانی سرپرست انجمن کاراته دانشجویان، گفت: حمایت فدراسیون کاراته با ورزش دانشجویی،موجب افزایش شانس موفقیت تیم دانشجویان در رقابت های کاراته جهانی و افزایش آمادگی تیم ملی کاراته کشورمان برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو
چهارمین دوره مسابقات جایزه بزرگ کاراته کشور جام جندی شاپور ۲۸ و ۲۹ تیرماه در شیراز برگزار می گردد.
اردوهای آماده سازی تیم های ملی بانوان کاراته در سالن شهید کبگانیان تهران آغاز شد.
قهرمان کاراته جهان گفت: برای موفقیت دوست دارم پله پله جلو بروم و در حال حاضر تمام تمرکزم روی مسابقات کاراته وان ترکیه است.
پیش از اعزام به مسابقات کاراته قهرمانی آسیا
با توافق بین شهرام هروی و مهران بهنام فر سرمربیان تیم‌های ملی بزرگسالان و نوجوانان و جوانان قرار است فردا(چهارشنبه) یک مرحله اردوی مشترک بین این دو تیم برگزار شود.
برای حضور کاراته کاران دانشجو در مسابقات جهانی
رئیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی با دبیر فدراسیون کاراته در خصوص نحوه اعزام تیم دانشجویان به رقابتهای کاراته دانشجویان جهان دیدار و گفت وگو کردند.
کمیته انضباطی فدراسیون کاراته یک مربی و بازیکن کاتا را به این کمیته فراخواند.
نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته گفت: شورای فنی هرجا که لازم بداند بدون شک تغییرات ایجاد خواهد کرد، اما معیار سنجش عملکرد نیز باید مدنظر قرار گیرد.
کاراته‌کاهای امید آذرماه به مسابقات سری A چین اعزام می‌شوند
دبیر فدراسیون کاراته گفت: به این نتیجه‌ رسیده‌ایم که الان صلاح این است که تیم ملی امید از بزرگسالان جدا شود.
رئیس فدراسیون کاراته گفت: حوزه قهرمانی ویترین فدراسیون است و در سال ۹۶ در چهار رده سنی در قزاقستان قهرمان آسیا شدیم و فدراسیون جهانی کاراته ایران را امپراطور کاراته آسیا نامید.
با المپیکی شدن کاراته همه کشورها در تلاش‌اند
نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم تیم ملی کاراته دختران گفت: علاوه بر مسابقات قهرمانی آسیا ما رقابت‌های کاراته‌وان بلغارستان و کرواسی را پیش رو داریم که این رقابت‌ها بهترین فرصت است تا بتوانیم شانس خود را برای حضور در المپیک آرژانتین امتحان کنیم
مربی پیشین تیم ملی کاراته گفت: واقعا نمی‌دانم در اتاق فکر فدراسیون کاراته چه کسانی نشسته‌اند که تصمیم به عدم اعزام تیم امید و کاتا به مسابقات قهرمانی آسیا گرفته‌اند.
رئیس هیات کاراته استان خراسان رضوی از افتتاح خانه کاراته این استان در ماه آینده خبر داد.
ادامه اخبار
اخبار برگزیده
آرشیو اخبار
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار