اخبار روز 1398/7/16
روحانی: باید به فکر کاراته وان بعدی باشیم
مربی تیم ملی کاراته کشورمان گفت: کاراته وان روسیه با نتایج درخشانی به پایان رسید و از اکنون باید به فکر مسابقات آتی برای کسب امتیازات لازم برای رسیدن به المپیک باشیم.
عسگری جایگاه نخست را پس گرفت، بهمنیار به جمع مدعیان اضافه می شود
سارا بهمنیار با احتساب امتیاز لیگ جهانی مسکو به جمع ۴ نفر نخست وزن ۵۵_ کیلوگرم المپیک خواهد پیوست، ضمن آنکه عسگری نیز با کسب مدال برنز لیگ جهانی بار دیگر به رتبه نخست باز میگردد.
تیم ملی کاراته وارد تهران شد
تیم ملی کاراته کشورمان پس از شرکت در ششمین مرحله امروز وارد تهران شد.
احمدی: راهی روسیه شدم تا حریفانم را آنالیز کنم/ می‌خواهم برای رسیدن به المپیک تلاش کنم
نایب قهرمان مسابقات جهانی کاراته در پاریس گفت: راهی روسیه شدم تا حریفانم را در وزن 75- کیلوگرم المپیک آنالیز کنم چون می‌خواهم از لیگ جهانی اسپانیا مبارزاتم را برای حضور در المپیک آغاز کنم.
عسگری: از بازگشت به صدر رنکینگ المپیک خوشحالم/ حمایت ها از کاراته بیشتر شود
کاراته کای وزن ۷۵- کیلوگرم ایران گفت: از اینکه با کسب مدال در رقابت های مسکو توانستم در صدر رنکینگ المپیک باشم خوشحالم و امیدوارم در نهایت به خوشرنگ ترین مدال در المپیک برسم.
سمانه خوش قدم: از رقبایمان در مسکو شناخت داشتیم/ کار سختی برای کسب سهمیه المپیک داریم
سرمربی تیم ملی کاراته بانوان با بیان اینکه شناخت خوبی از رقبایمان در کاراته وان مسکو داشتیم، گفت: هر چه به جلو می رویم کارمان برای کسب سهمیه المپیک دشوارتر می شود.
روز‌های طلایی کاراته پیش از المپیک
ملی‌پوشان کاراته عزم خود را جزم کرده‌اند تا با کسب بیشترین امتیاز‌ها و مدال‌های رنگارنگ حداکثر سهمیه‌های المپیک را کسب کنند. در شرایطی که بهترین کاراته‌کاران دنیا در تاتامی مسکو گردهم آمده بودند، پنج مدال ارزشمند توسط کاراته‌کاران ایران به ارمغان آمد تا ضمن کسب عنوان قهرمانی کاراته وان روسیه، یک گام دیگر به کسب سهمیه توکیو ۲۰۲۰ نزدیک‌تر شویم.
حسنی‌پور: مدعیان کسب سهمیه المپیک حق اشتباه ندارند/با این قهرمانی‌ها نباید مغررو شویم
مربی تیم ملی مردان کاراته گفت: بازیکنی که مدعی کسب سهمیه المپیک است، حق اشتباه ندارد و باید فکر، رفتارحرفه‌ای و المپیکی داشته باشد.
هروی‌: ایرانی‌ها پیشنهاد خارجی‌ها را قبول نکردند
سرمربی تیم ملی کاراته به خبرورزشی گفت: یک ماراتن واقعی پیش‌رو داریم و فاصله اندک بین کاراته‌وان‌ها برای کاراته‌کا‌ها مشکل‌ساز شده است.
بهمنیار: خوشحالم مدال طلای توکیو را در مسکو تکرار کردم/ باید جایگاهم را در رنکینگ حفظ کنم
دارنده دو مدال طلای رقابت‌های لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۱۹ گفت: خوشحالم بعد از کسب مدال طلا در کاراته وان توکیو، این مدال را در مسکو نیز تکرار کردم.


خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار