برای حضور در مسابقات جهانی

تیم "شیتوریو شوکوکای یونیون" 24 آبان ماه راهی اسلونی می‌شود


برای حضور در مسابقات جهانی

تيم "شيتوريو شوكوكای يونيون" 24 آبان ماه راهی اسلونی می‌شود

تیم "شیتوریو شوکاکی یونیون" در حالی 24 آبان ماه با ترکیب مردان و بانوان برای حضور در مسابقات جهانی راهی اسلوني می‌شود که شهداد پورسلیمانی پرافتخارترین کاراته کای خود را نیز در ترکیب خواهد داشت.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس، رقابت‌های جهانی "شیتوریو شوکوکای یونیون" در بخش‌های کاتا و کومیته طی روزهای 27 و 28 آبان ماه سال جاری به میزبانی شهر لوبیانا، پایتخت اسلونی برگزار می‌شود.

 به همین منظور تیم منتخب کشورمان متشکل از کاراته‌کاهای مرد و زن با سرپرستی محمد متقیان نژاد رئیس "شیتوریو شوکوکای یونیون" ایران و سرمربیگری علی انوری، 24 آبان ماه راهی این مسابقات خواهد شد.

اسامی کاراته کاهای اعزامی به این رقابت‌ها به شرح زیر است:

شهداد پورسلیمانی، مرتضی اجاقی، نیما احمدپور، ایلیا طباطبایی، رضا اسماعیلی، وحید شش پری و در بخش بانوان فاطمه غفوری نفرات اعزامی به مسابقات جهانی هستند.

شهداد پورسلیمانی نماینده وزن 40- کیلوگرم، کاراته ‌کا رده نوجوانان است که در بخش کومیته به روی تاتامی خواهد رفت. وی 5 طلای آسیا، یک عنوان نایب‌ قهرمانی جهان و یک مدال طلای رقابت‌های اروپایی را در کارنامه خود دارد و یکی از شانس‌های مهم کسب مدال در این رقابت‌ها است.

گفتنی است، آخرین حضور تیم شیتوریو شوکوکای یونیون ایران در رقابتهای جهانی این رشته، به سال 20015 برمی‌گردد که موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود سازد.


 
   1397/7/9 12:43

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار