پایان مسابقات کاراته با قهرمانی فرماندهی دانشگاه علوم انتظامی


پایان مسابقات کاراته با قهرمانی فرماندهی دانشگاه علوم انتظامی

مسابقات سراسری کاراته کارکنان پایور ناجا با قهرمانی تیم فرماندهی دانشگاه علوم انتظامی در اراک پایان یافت.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ بیست و هشتمین دوره مسابقات سراسری کاراته آزاد و کنترلی کارکنان پایور ناجا در اراک به مدت یک روز به میزبانی شهرستان اراک برگزار شد

در بخش کنترلی این مسابقات، تیم فرماندهی دانشگاه علوم انتظامی با کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز بر سکوی نخست و  تیم های  استان مازندران با کسب دو مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز و تیم یگان ویژه ناجا با یک طلا، ۲ نقره و یک برنز  به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش آزاد ازاد هم تیم فرماندهی انتظامی استان اردبیل به مقام اولی دست یافت، تیم یگان ویژه ناجا مقام دوم را کسب کرد و تیم‌های فرماندهی انتظامی استان البرز و فرماندهی انتظامی استان بوشهر هم به طور مشترک سوم شدند.

در بخش استان‌ها هم تیم فرماندهی انتظامی استان مازندران برسکوی نخست ایستاد تیم فرماندهی انتظامی استان مرکزی مقام دوم را کسب کرد و تیم فرماندهی انتظامی استان کرمان سوم شد.

بیست و هشتمین دوره مسابقات سراسری کاراته آزاد و کنترلی کارکنان پایور ناجا یادمان شهید والامقام "علی اکبر معصومی نژاد" با حضور ۱۵۲ ورزشگاه ناجا شامل یگان‌های مستقل و فرماندهی انتظامی استان‌ها به مدت یک روز به میزبانی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در اراک در قالب ۳۵ تیم و در ۲ بخش کاراته آزاد و کنترلی برگزار شد.

 
   1397/7/9 12:48

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار