رقابت برترین‌های کاراته دنیا در تاتامی اسلوونی؛

پورسلیمانی در اندیشه یک طلای جهانی دیگر


 رقابت برترین‌های کاراته دنیا در تاتامی اسلوونی؛

پورسلیمانی در اندیشه یک طلای جهانی دیگر

رقابت های جهانی کاراته، شیتوریو شوکوکای یونیون، با حضور برترین های کاراته دنیا به میزبانی کشور اسلوونی برگزار خواهد شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، این مسابقات در دو بخش کاتا و کومیته، طی روزهای 27 و 28 آبان ماه سال جاری به میزبانی شهر لوبیانا پایتخت اسلونی برگزار می‌شود.

به همین منظور، تیم منتخب کشورمان متشکل از کاراته‌کاهای مرد و زن  با سرپرستی " محمد متقیان نژاد " ، ریاست سبک شیتوریو شوکوکای یونیون ایران و سرمربیگری " علی انوری "، روز 24 آبان ماه عازم این پیکارها خواهد شد.

در لیست نفرات اعزامی، نام " شهداد پورسلیمانی " کاراته‌کا عنوان‌دار و شاخص کشورمان به چشم می‌خورد که امید زیادی به کسب مدالی دیگر در آوردگاه جهانی اسلوونی دارد.

او قرار است در این مسابقات در قسمت کومیته و در وزن 40- کیلوگرم رده نوجوانان به روی تاتامی برود. پورسلیمانی در حالی عازم این رقابت ها می شود که 5 طلای آسیایی، یک عنوان نایب قهرمانی جهان و یک مدال طلای رقابت های اروپایی را با خود به یدک می‌کشد. او هم اکنون زیرنظر پدر خود استاد " احمد پورسلیمانی " مربی ‌سازنده و قهرمان‌پرور کاراته ایران، مشغول پشت‌سر گذاشتن تمرینات آماده سازی است. این کاراته کا هم‌اکنون عضو تیم آراکس ارقام عسلویه است که روز جمعه گذشته، 6 مهرماه، در جریان لیگ آینده سازان کاراته با کسب 3 پیروزی توانست به عنوان یکی از 8 تیم برتر به مرحله بعدی این پیکارها راه یابد. گفتنی است آخرین حضور تیم شیتوریو شوکوکای یونیون ایران در مسابقات جهانی این رشته، به سال 2015 برمی‌گردد که تیم کشورمان موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

 
   1397/7/9 13:01

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار