چهار کاراته کار نونهال زنجان به اردوی تیم ملی دعوت شدند


چهار کاراته کار نونهال زنجان به اردوی تیم ملی دعوت شدند

دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: چهار کاراته کار نونهال زنجان از سوی فدراسیون این رشته ورزشی به مرحله چهارم اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی دعوت شدند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ اکبر نوروزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: 'ابوالفضل نعمتی، محمدحسین بابایی و رضا صفیلو' با نشان دادن توانمندی و شایستگی های بالای خود در مرحله سوم به این مرحله از اردوی تیم ملی که از روز چهارشنبه تا جمعه /11 تا 13 مهر جاری/ در شهرستان رفسنجان از توابع استان کرمان برگزار می شود، راه یافتند.

وی اظهار داشت: این اردوها در طی چند مرحله و با هدف انتخاب برترین به منظور اعزام به المپیک آسیایی بوینس آیرس، برگزار می شود.

وی توان فنی و سطح آمادگی قریب 400 کاراته کار نونهال فعال زنجانی را خوب ارزیابی کرد و افزود: کاراته کاران نونهال این استان جزو هشت تیم برتر لیگ آینده سازان هستند که این نشان از توانمندی بالای آنان است.

نوروزی تعداد ورزشکاران رده های مختلف سنی فعال در این رشته ورزشی زنجان را قریب 2 هزار نفر اعلام کرد و تصریح کرد: کاراته زنجان نیازمند حمایت های مالی است تا بتواند هزینه های حضور چهار تیم این استان ' 2 تیم دختران و 2 تیم پسران' در لیگ های کشوری را تامین کند.

دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: در زمان حاضر زنجان از وجود 25 مربی زن و مرد در این رشته ورزشی، برخوردار است که 15 نفر آنان زن و 10 نفر مابقی نیز مرد هستند.


 
   1397/7/9 17:32

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار