تشکیل و نشست اعضای کمیته مسابقات سبکهای آزاد؛

رئیس فدراسیون کاراته: مسابقات سبکهای آزاد باید با مشارکت حداکثری و عدالت محور برگزار شود


تشكيل و نشست اعضاي كميته مسابقات سبكهاي آزاد؛

رئيس فدراسيون كاراته: مسابقات سبكهاي آزاد بايد با مشاركت حداكثري و عدالت محور برگزار شود

نشست اعضاي كميته مسابقات سبكهاي آزاد فدراسيون امروز(دوشنبه 16 مهر ماه) با حضور محمدصادق فرجي، رئيس فدراسيون كاراته برگزار شد و اعضاي اين كميته معرفي و احكام خود را دريافت كردند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون؛ در اين جلسه محمدصادق فرجي، رئيس فدراسيون كاراته بر هر چه منظم تر و دقيق تر برگزار شدن مسابقات قهرماني كشور سبكهاي آزاد تاكيد كرد و گفت: اين رقابتها در راستاي شركت در رقابتهاي برون مرزي است و بايد در تمام رده هاي سني با مشاركت حداكثري تمام سبكها اينگونه رقابتها را برگزار كنيم.

وي افزود: يكي از شاخص ها اصلي ارزيابي سبكها حضوري فعال در رقابتهاي قهرماني كشور است و بايد مسابقات بر اساس عدالت محوري و فراسبكي مديريت شود.

رئيس فدراسيون كاراته با اشاره به اينكه كميته هاي ليگ و مسابقات سبكهاي آزاد براي تمركز بيشتر، همانند سبكهاي كنترلي با مسئولين جداگانه اداره مي شوند، افزود: انتخابي روز جمعه(20 مهرماه) اولين حركت كميته مسابقات با كادر جديدي است كه اميدوارم به بهترين شكل اين رقابتها برگزار شده و تمامي شركت كنندگان صرفنظر از نتيجه از عملكرد كميته مسابقات راضي باشند.

فرجي گفت: هدف فدراسيون عدالت محوري است و بر اين اساس بهترين هاي اين رقابتها به مسابقات بين المللي ژاپن اعزام خواهند شد.


 
   1397/7/16 16:34

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار