المپیک 2018 جوانان؛

سرمربی کاراته: حریف دست و پا بسته ای نیستیم


المپیک 2018 جوانان؛

سرمربی کاراته: حریف دست و پا بسته ای نیستیم

سرمربی تیم کاراته دختران گفت: با اینکه حریفان قدرتمندی در المپیک جوانان داریم اما حریف دست و پا بسته ای نیستیم.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ سمانه خوش قدم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی خبرگزاری صدا و سیما از آرژانتین درباره آخرین وضعیت دختران کاراته ایران در المپیک 2018 جوانان گفت: در حال حاضر شرایط کاراته کاها بسیار خوب است، به صورت جدی تا روز مسابقات، تمرینات فنی کاراته را پیگیری می کینم.

وی افزود: کاراته همیشه در مسابقات بین المللی موفق بوده و برای نخستین بار المپیکی شده است. امیدوارم با موفقیت کاراته کاها اتفاقات بسیار خوبی را در بوینس آیرس شاهد باشیم.

سرمربی تیم کاراته دختران جوان در خصوص پیش بینی خود از مدال آوری کاراته کاها در المپیک جوانان گفت: هرگز قول مدال طلا را نمی دهم اما حداکثر توان خود را می گذاریم تا پرچم کشورمان را در این بازیها با افتخار بالا ببریم.

وی ادامه داد: کاراته کاها آماده هستند و انگیزه بسیار بالایی دارند. حریف دست و پا بسته ای برای رقبا نیستیم و اتفاقا حریفان سبک مسابقات کاراته کاهای ایران را آنالیز کردند.

خوشقدم گفت: در هر سه وزن حریفان قدرتمندی داریم اما ژاپن می‌تواند رقیب اصلی ما باشد، هرچند امسال در ژاپن قهرمان آسیا شدیم و کاراته کاها رقبای خود را شکست دادند، به همین علت نمی شود گفت آنها از ورزشکاران ما شرایط بهتری دارند.


 
   1397/7/18 19:03

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار