واکنش کاویانی به صحبت‌های دبیر فدراسیون کاراته


واکنش کاویانی به صحبت‌های دبیر فدراسیون کاراته

ملی پوش سابق کاراته بانوان به صحبت‌های دبیر فدراسیون واکنش نشان داد.

     
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته صبح امروز در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها در خصوص غیبت مبینا کاویانی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان اظهار کرده بود «در وزن منهای ۶۸کیلوگرم هم پگاه زنگنه و مبینا کاویانی حضور داشتند که خود من با کاویانی صحبت کردم تا در انتخابی شرکت کند. علی رغم اینکه این ملی‌پوش مسئله کمیته انضباطی داشت، اما ما تصمیم گرفتیم نگاه مهربانه به این کاراته‌کا داشته باشیم. به همین خاطر با فرجی رئیس فدراسیون هم صحبت کردم و او هم پذیرفت با نامهربانی با کاویانی برخورد نکنیم؛ بنابراین من هم مأموریت پیدا کردم با کاویانی صحبت کنم که در انتخابی شرکت کند، اما کاویانی اعلام همسترینگ پایش دچار پارگی شده است و نمی‌تواند در انتخابی شرکت کند.»
این صحبت‌های آشوری در حالی زده شد که در چند وقت اخیر اخبار مختلفی در خصوص عدم دعوت از کاویانی به انتخابی تیم ملی به گوش می‌رسید.

مبینا کاویانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان در خصوص صحبت‌های دبیر فدراسیون کاراته اظهار داشت: محسن آشوری به من زنگ زد و من از او به خاطر این که با من تماس گرفت تشکر می‌کنم، اما اصلا حرفی از حضور من در رقابت‌های انتخابی مطرح نشد. او از من پرسید که برنامه‌ام چیست و من هم گفتم آسیب دیدگی قدیمی از ناحیه همسترینگ دارم که، چون کمی سرم خلوت است، در حال درمان هستم.

وی افزود: من سالهاست با این آسیب دیگی دست و پنجه نرم می‌کنم و در تمام رقابت‌ها هم با علم به این موضوع شرکت کردم و اصلا حرفی از حضور من در انتخابی مطرح نشد. بالاخره باید یک سندی از دعوت من به رقابت‌های انتخابی وجود داشته باشد.

ملی‌پوش کاراته در پایان خاطرنشان کرد: در آن برهه قرار بود تیم ملی کاراته در رقابت‌های ژاپن شرکت کند که نام من در بین اعزامی‌ها وجود نداشت و باز هم تاکید می‌کنم نه دبیر فدراسیون و نه سرمربی تیم ملی از من برای حضور در انتخابی‌ها دعوت نکردند.


 
   1397/7/19 16:35

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار