لیگ کاراته آینده سازان دختران برگزار شد


لیگ کاراته آینده سازان دختران برگزار شد

هفته سوم لیگ کومیته آینده سازان دختران با حضور ۱۶ تیم صعود کننده پیگیری شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون؛ هفته سوم لیگ کومیته آینده سازان دختران امروز پنجشنبه ۱۹ مهرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و تیم های صدرنشین ۴ گروه مشخص شدند.

نتایج بدست آمده بدین ترتیب است:

گروه یک/
مرحله اول: شیتوریواینوئی ها مازندران 7 – الوپرده گیلان 7 (برنده شیتوریواینوئی ها مازندران)
صنعت مس رفسنجان 12 – صبا شیراز 3
مرحله دوم: صبا شیراز 7 – الوپرده گیلان 7 (برنده صبا شیراز )
شیتوریواینوئی ها مازندران 9 – صنعت مس رفسنجان 6
مرحله سوم: صنعت مس رفسنجان 6 – الوپرده گیلان 9
صبا شیراز 12 – شیتوریواینوئی ها مازندران 3
جدول رده بندی: 1- صبا شیراز 2- شیتوریواینوئی ها مازندران

گروه دو/
مرحله اول: هیئت کاراته قزوین 8 – رزم آوران 5
ستارگان پایتخت 9 – آکادمی نریمان 6
مرحله دوم: آکادمی نریمان 3 – رزم آوران 9
هیئت کاراته قزوین 9 – ستارگان پایتخت 3
مرحله سوم: ستارگان پایتخت 6 – رزم آوران 6 برنده ستارگان پایتخت
آکادمی نریمان 12 – هیئت کاراته قزوین 3
جدول رده بندی: 1- هیئت کاراته قزوین 2- ستارگان پایتخت

گروه سه/
مرحله اول: نیک نژاد الف 5 – هیئت کاراته کبودر آهنگ 8
شهرداری جوانه صفادشت 10 - شالوده گستر سنندج 4
مرحله دوم: شالوده گستر سنندج 2 – هیئت کاراته کبودر آهنگ 11
نیک نژاد الف 9 – شهرداری جوانه صفادشت 6
مرحله سوم: شهرداری جوانه صفادشت ۸ – هیئت کاراته کبودر آهنگ 5
شالوده گستر سنندج 7 - نیک نژاد الف 10
جدول رده بندی: 1- هیئت کاراته کبودر آهنگ 2- نیک نژاد الف

گروه چهار/
مرحله اول: ستارگان سبلان 2 – ستارگان شمال 11
گوجوریوساری 5 - باشگاه گرد آفرید 11
مرحله دوم: باشگاه گرد آفرید 11 – ستارگان شمال 2
ستارگان سبلان۹ – گوجوریوساری 3
مرحله سوم: گوجوریوساری 2 – ستارگان شمال 11
باشگاه گرد آفرید 6 – ستارگان سبلان 9
جدول رده بندی: 1- باشگاه گرد آفرید 2- ستارگان شمال

برترین های هفته:
مربی برتر:نازنین اردشیرنژاد مربی صبا شیراز
تیم برتر:باشگاه گرد آفرید
بازیکن برتر:هانیه کریمی از تیم شهرداری جوانه صفادشت
تیم اخلاق:صنعت مس رفسنجان


 
   1397/7/19 19:14

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار