پایان دوره آموزشی ورزشکاران کیوکوشین کاراته کشور


پایان دوره آموزشی ورزشکاران کیوکوشین کاراته کشور

دوره سه روزه ارتقاء سطح فنی و تکنیکی ورزشکاران کیوکوشین کاراته ماتسویی کشور در رامسر برگزار شد .


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ رئیس کیوکوشین کاراته جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت : در این دوره سه روزه 522 ورزشکار زن و مرد 22 استان کشور و 30 ورزشکار مرد از کشور های لبنان، عراق ، افغانستان و سوریه درمجموعه ورزشی شهید چمران و هفت تیر رامسر آموزشهای لازم را فراگرفتند.

سید داود محمدی افزود: لچی قربانف قهرمان کیوکوشین کاراته جهان و قهرمان مسابقات اِم اِم اِی جهان و قهرمان مسابقات کی وان یا داخل قفس جهان از چچن بعنوان مدرس این دوره آموزش های لازم را در زمینه بدن سازی ، استقامت ، کمیته و ارتقای درجه ارائه داد و کاراته کاران را با جدید ترین روشهای مبارزه تکنیک های هماهنگی دست و پا ، سرعت عمل و دید در کمیته آشنا کرد.

محمدی سطح آموزش را با توجه به حضور قهرمان جهان بسیار مفید ارزیابی و خاطرنشان کرد: این آموزش ها می تواند در رشد و شکوفایی استعداد های نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در این رشته ورزشی موثر باشد .

لچی قربانف هم ، علاقمندی جوانان ایرانی به ورزش کاراته و نظم خوب ورزشکاران و برنامه ریزی برای برگزاری این سمینار آموزشی را بسیار مناسب دانست و گفت: نظیر این سمینار آموزشی را در کشور ژاپن دیدم اما دختران و پسران کاراته کار ایرانی در سطح بسیار عالی هستند که با رعایت برخی نکات ظریف تکنیکی می توانند درسبک کیوکوشین جهانی بدرخشند .


 
   1397/7/23 22:57

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار