بانوی ورزشکار گیلانی در مسابقات جهانی کاراته حضور می یابد

 
بانوی ورزشکار گیلانی در مسابقات جهانی کاراته حضور می یابد


سارا بهمنیار بانوی کاراته کار گیلانی در رقابت های جهانی اسپانیا حضور می یابد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ دبیر هیات کاراته استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بهمنیار همراه تیم ملی کاراته بانوان ایران در رقابت های بزرگسالان جهان در مادرید اسپانیا شرکت می کند.

حامد زیکساری افزود: بر این اساس ، سارا بهمنیار بانوی کاراته کار ملی پوش گیلانی در رقابت های کاراته قهرمانی بزرگسالان جهان در وزن 50- کیلوگرم به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

وی ادامه داد: امیدواریم که بهمنیار که تاکنون توانسته مدال های ارزشمندی را در رقابت های مهم کسب کند، در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان نیز بدرخشد و مقام شایسته ای را تصاحب کند.

دبیر هیات کاراته استان گیلان با اشاره به این که رقابت های کاراته قهرمانی بزرگسالان جهان دهه اول آبان ماه سال جاری در مادرید اسپانیا برگزار می شود خاطرنشان کرد: سیده ستاره موسوی از گیلان نیز به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان بزرگسال ایران در این رقابت ها حضور خواهد یافت .

زیکساری اضافه کرد: بهمنیار طی سال گذشته در وزن 50- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره مسابقات امیدهای جهان در اسپانیا، مدال نقره مسابقات امیدهای آسیا در قزاقستان و همچنین مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان ژاپن شد.


 
   1397/7/30 09:52

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار