چهار کاتاروی زن تهرانی به مسابقات جهانی اعزام می شوند


 چهار کاتاروی زن تهرانی به مسابقات جهانی اعزام می شوند

سرمربی تیم ملی کاراته در بخش کاتا بانوان از حضور قطعی چهار ورزشکار زن تهرانی در مسابقات جهانی 2018 اسپانیا خبر داد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ فرخ ناز ارباب روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات جهانی اسپانیا از 15 آبان ماه در شهر مادرید اسپانیا آغاز می شود که چهار نماینده بخش کاتا بانوان را ملی پوشان تهرانی تشکیل می دهند.

وی با بیان اینکه در آخرین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی، نفرات اعزامی مشخص شدند ادامه داد: در بخش انفرادی کاتا «فاطمه صادقی» و بخش تیمی را «الناز تقی پور، نجمه قاضی زاده و شادی جعفری زاده» تشکیل می دهند.

به گفته ارباب در بخش کومیته «حمیده عباسعلی» از تهران در وزن 68+ در مسابقات جهانی شرکت خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی کاتا زنان با بیان اینکه این مسابقات برای ارتقای رنکینگ ورزشکاران در المپیک 2020 توکیو ژاپن موثر است، افزود: با همکاری رئیس هیات کاراته استان تهران امکانات مالی و حمایت های لازم از ورزشکاران انجام شده است تا بتوانند با روحیه و انگیزه بالایی در مسابقات جهانی حضور یابند.

سرمربی تیم کاتا زنان خاطر نشان کرد: مسابقات جهانی با شرکت حدود 30 تیم از کشورهای مختلف جهان برگزار می شود که مهم ترین رقبای ورزشکاران ما از کشورهای ژاپن، اسپانیا و فرانسه هستند.

مسابقات جهانی کاراته اسپانیا از 15 آبان به مدت 5 روز برگزار می شود که تیم کاتا بانوان 12 آبان تهران را به مقصد مادرید ترک خواهند کرد.


 
   1397/8/7 12:47

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار