کاراته کاران گیلانی در لیگ وان پنج مدال کسب کردند

 
کاراته کاران گیلانی در لیگ وان پنج مدال کسب کردند


کاراته کاران گیلانی در مرحله سوم لیگ وان پسران کشور موفق به کسب پنج مدال شدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ دبیر هیات کاراته استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مرحله از رقابت ها که با حضور زبده ترین کاراته کاران رده های سنی نوجوانان و جوانان در سالن ورزشی شهید افراسیابی تهران برگزار شد، کاراته کاران گیلانی توانستند دو مدال نقره و سه مدال برنز کسب کنند.

حامد زیکساری افزود: بر این اساس و در جریان این رقابت ها که در بخش های کاتا و مبارزه برگزار شد، در رده سنی نوجوانان و در وزن 47- کیلوگرم مازیار حبیب پور کاراته کار گیلانی موفق به کسب مدال نقره و مقام نابب قهرمانی شد.

وی ادامه داد: همچنین در رده سنی جوانان و در بخش کاتا، رضا گرامی از استان گیلان موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شد و علی محمودی دیگر کاراته کار گیلانی حاصر در این مسابقات در این بخش مقام پنجم را کسب کرد.

به گفته زیکساری، در رده سنی جوانان و در بخش مبارزه ، در وزن 61- کیلوگرم مهدی کاظمی دیگر کاراته کار گیلانی حاضر در مرحله سوم مسابقات کاراته وان پسران کشور توانست مدال برنز و مقام سوم را تصاحب کند همچنین در وزن 68- کیلوگرم رده سنی جوانان ، علیرضا حبیبی از استان گیلان مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی وزن خود را کسب کرد.

وی اضافه کرد: محسن صفرنژاد دیگر کاراته کار گیلانی حاضر در این رقابت ها نیز در وزن 76+ کیلوگرم رده سنی جوانان روی سکوی سوم ایستاد و مدال برنز این مسابقات را بر گردن آویخت.


 
   1397/8/7 13:10

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار