اباذری: هدفمان هت تریک در عنوان قهرمانی جهان است


اباذری: هدفمان هت تریک در عنوان قهرمانی جهان است

ملی پوش کاراته گفت: تاکنون تیم ملی توانسته دو بار قهرمان جهان شود و ما با هدف هت تریک این عنوان راهی اسپانیا شدیم.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ صالح اباذری ملی پوش کاراته کشورمان در گفت و گو با خبرنگار کشتی و رزمیگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: وضعیت تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جهانی اسپانیا فوق العاده است. تیم ملی کاراته ایران در چهار سال گذشته توانسته دوبار قهرمان جهان شود و اکنون با هدف هت تریک در این عنوان راهی مادرید اسپانیا شدیم.

او ادامه داد: از سال گذشته تیم ملی برای حضور در رقابت‌های آسیایی و لیگ جهانی در اردو به سر می‌برد و ملی پوشان از نظر آمادگی فنی و جسمانی در سطح بالایی قرا دارند و اگر این آمادگی را در روز مسابقه هم حفظ کنیم به طور حتم تیم ملی می‌تواند عنوان قهرمانی را کسب کند.

اباذری درباره شناختش از حریفان حاضر در این مسابقات گفت: با توجه به اینکه بار‌ها در لیگ جهانی با حریفان مان مبارزه کردیم، این باعث شده که هر دو گروه از یکدیگر شناخت خوبی پیدا کنند و آنالیز لازم را روی عملکرد یکدیگر داشته باشند با این وجود ما در اردو‌ها به گونه‌ای تمرین کردیم که از سد رقبا عبور کنیم و بتوانیم مدال‌های خوشرنگی را بدست آوریم.

ملی پوش کاراته درباره تفاوت سطح داوری در آسیا و رقابت‌های جهانی عنوان کرد: سطح داوری در آسیا نسبت به رقابت‌های جهانی بسیار پایین‌تر است و بار‌ها شاهد اشتباهات آن‌ها در امر قضاوت هستیم. با وجه به اینکه رقابت‌های اسپانیا جهانی است بهترین داوران حضور خواهند داشت و این موضوع باعث می‌شود که از این بابت نگرانی نداشته باشیم.

او بیان کرد: باتوجه به اینکه این مسابقات در کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو نقش بسزایی دارد تلاش می‌کنم تا با کسب مدال طلای رقابت‌های جهانی مادرید به المپیک نزدیک شوم و بتوانم در اولین حضور کاراته در المپیک در تیم ملی حضور داشته باشم.


 
   1397/8/15 00:36

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار