سجاد گنج زاده در سومین فینال جهانی


سجاد گنج زاده در سومین فینال جهانی

سجاد گنج زاده کاراته کای پرتوان و پرقدرت کشورمان با رسیدن به فینال وزن مثبت 84 کیلو گرم رقابتهای جهانی حالا در جمع ورزشکارانی قرار گرفته که توانسته سه بار متوالی به دیدار نهایی وزن خود در رقابتهای جهانی راه یابد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون؛ گنج زاده با رسیدن به فینال جام بیست و چهارم، حالا نادر کاراته کای ایران است که برای سومین بار متوالی پایش به بازی آخر رقابتهای جهانی باز شده است.

گنج زاده ابتدا ۶ بر صفر عادیلت شادیکانوآ نماینده قرقیزستان را برد. سپس ۳ بر صفر لوکا کاستا از بلژیک را مغلوب کرد و در ادامه موفق شد برایان ایر آمریکایی را۶ بر ۴ شکست دهد.

او در چهارمین مبارزه ۴بر ۲ آلپ ارسلان یامان اوغلو از ترکیه را برد و در نیمه نهایی هم ۸ بر یک الکساندر شینتسین از روسیه را مغلوب کرد و به فینال راه یافت.

سجاد در تاتامی سالن 15 هزار نفری ویزینک مادرید اسپانیا از همان ابتدا نشان داد برای رسیدن به فینال عزمش را جزم کرده است. او در فینال باید به مصاف حریفی برود که در کاراته اروپا یکی از برترین هاست؛ جاناتان هورنه آلمانی با پشتوانه شش طلای قهرمانی اروپا.
فینال وزن ۸۴+ کیلوگرم روز شنبه ۱۹ آبان ماه برگزار می شود.


 
   1397/8/15 23:18

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار