حذف ستارگان کاراته از صفحاتِ اجتماعی منتسب به فدراسیون!


فدراسیون شفاف‌سازی کرد!

حذفِ ستارگان کاراته از صفحاتِ اجتماعی منتسب به فدراسیون!

ساعاتی قبل، از مسئولانِ فدراسیون کاراته پرسیدیم به چه دلیل قهرمانان و مربیان را از اعزام به رقابتهای آسیایی محروم می‌سازید در حالی که مدیرِ روابط عمومی این فدراسیون در تعدادِ کثیری از رویدادهای بین‌المللی، بی‌هیچ مشکلِ مالی حضور یافته و مرتباً از آسیا به اروپا و بالعکس، سفر می‌کند؟!

حالا دوستان و همکارانِ ما در صفحاتِ اجتماعی، خبر می‌دهند که روابط عمومی فدراسیون کاراته، به شکلی کاملا منطقی و اصولی، ابهاماتِ مطرح‌شده را شفاف‌سازی کرده و به پرسش‌های ستارگان کاراته به شیوه‌ای نوین پاسخ گفته است!

مطابقِ اخبارِ دریافتی، روابط عمومی فدراسیون لحظاتی قبل، نامِ ستارگان کاراته را از ادلیستِ خود در صفحاتِ اجتماعی خارج ساخته تا بدین‌ترتیب و به شیوه‌ای نوین، هنرِ شفاف‌سازی و پاسخگویی به پرسش‌ها را با روشِ تحسین‌برانگیزِ "پاک کردنِ صورتِ مسئله" به نمایش بگذارد!

هم اکنون در ادلیستِ صفحاتِ اجتماعیِ منتسب به فدراسیون کاراته، تمامیِ پیج‌های کاراته‌ای، نیمه‌کاراته‌ای و حتی غیرکاراته‌ای (جز ستارگان کاراته) حضور دارند البته به شرطِ آنکه از مسئولانِ فدراسیون نپرسیده باشند که "چرا برای اعزامِ قهرمانان و مربیان به مسابقات آسیایی پول نداریم اما برای اعزامِ مدیر روابط عمومی فدراسیون کاراته به رویدادهای بین‌المللی، به اندازه‌ی کافی پول داریم؟!"

به هر حال پاسخ ندادن به پرسش‌ها و پاک کردنِ صورتِ مسئله، قطعا نمی‌تواند روشِ مناسبی برای حل کردنِ مشکلات قلمداد شود و پیگیریِ این شیوه در درازمدت، یقینا مشکل‌آفرین خواهد بود. ضمنِ اینکه "ستارگان کاراته" اساساً و از بدوِ تشکیل، هیچگاه نیازمندِ حمایت از سوی فدراسیون کاراته و مدیرانش، نبوده و نخواهد بود.

محمد قدیمی/ ستارگان کاراته 
   1397/3/5 04:27

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار