کاراته کاران نوجوان گیلانی در لیگ وان کشور درخشیدند


کاراته کاران نوجوان گیلانی در لیگ وان کشور درخشیدند

کاراته کاران نوجوان گیلانی در چهارمین مرحله لیگ کاراته وان کشور جام آینده سازان خوش درخشیدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری برنا از گیلان ، دبیر هیات کاراته استان گیلان در رشت اظهار داشت: در این مسابقات که در کرمان جریان داشت، کاراته کاران گیلانی در رده سنی نوجوانان موفق به کسب دو مدال طلا و یک مدال برنز شدند.

حامد زیکساری افزود: بر این اساس و در جریان این مسابقات، آرشام کریمی کاراته کار شایسته گیلانی در رده سنی نوجوانان و در وزن 63- کیلوگرم با برتری برابر همه رقبای خود عنوان قهرمانی و مدال طلای این دوره از مسابقات را کسب کرد.

وی ادامه داد: همچنین در وزن 47- کیلوگرم رده سنی نوجوانان مازیار حبیب پور دیگر کاراته کار شایسته گیلانی توانست حریفان خود را مغلوب کرده و مدال طلای این دوره از مسابقات را بر گردن بیاویزد و مقام نخست این وزن را به خود اختصاص دهد.

وی بیان کرد: امیرمهدی اکبرپور دیگر کاراته کار گیلانی حاضر در چهارمین مرحله رقابت های کاراته وان کشور، در رده سنی نوجوانان و در وزن 63- کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز و مقام سوم این دوره از رقابت ها شد.

دبیر هیات کاراته استان گیلان خاطرنشان کرد: در چهارمین مرحله لیگ کاراته وان جام آینده سازان کشور ، بیش از 200 ورزشکار این رشته از سراسر کشور حضور داشتند که در دو رده سنی نوجوانان و جوانان و در دو بخش کاتا و مبارزه با هم به رقابت پرداختند.


 
   1397/8/30 12:50

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار