گلستان قهرمان مسابقات المپیاد کاراته شمال کشور شد


 گلستان قهرمان مسابقات المپیاد کاراته شمال کشور شد

رئیس هیئت کاراته استان گلستان گفت: تیم کاراته استان گلستان عنوان قهرمانی سومین دوره المپیاد کاراته شمال کشور در علی‌آبادکتول را کسب کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم از علی‌آبادکتول، اسماعیل جبله ظهر امروز در مراسم پایانی مسابقات المپیاد کاراته شمال کشور اظهار داشت: سومین دوره المپیاد کاراته شمال کشور با شرکت بیش از 50 ورزشکار از 7 تیم شمال کشور در علی‌آبادکتول برگزار شد.

وی افزود: در پایان این مسابقات تیم استان گلستان عنوان قهرمانی را کسب کرد و تیم‌های مازندران و خراسان شمالی نیز عنوان های دوم و سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت کاراته استان گلستان اظهار کرد: در این رقابت‌های 2 روزه که در سالن شهدای شهر فاضل‌آباد شهرستان علی‌آبادکتول  برگزار شد، 50 ورزشکار نونهال و نوجوان در 2 گروه دختران و پسران از استان‌های گلستان، مازندران و خراسان شمالی با هم مسابقه دادند.

جبله گفت: ورزشکاران برتر هر تیم به المپیاد استعدادهای درخشان که اول تا سوم آذر در شهر ارومیه استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

رئیس هیئت کاراته استان گلستان افزود: مزیت این رقابت‌ها این است که سبب می‌شود که بسیاری از ورزشکارانی که نمی‌توانند در مسابقات کشور حضور یابند، در این مسابقات شرکت می‌کنند و مربیان نیز ارزیابی لازم را انجام می‌دهند.


 
   1397/8/30 13:02

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار