مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی: ورزشکاران مدال آور همچون بسیجیان موجب عزت و اقتدار نظام هستند


مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی: ورزشکاران مدال آور همچون بسیجیان موجب عزت و اقتدار نظام هستند

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی گفت: ورزشکاران افتخارآفرین و مدال آور برای کشور، همچون بسیجیان موجب عزت و اقتدار نظام اسلامی هستند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار مهر، حسن آصفری روز پنجشنبه در آیین استقبال از قهرمانان تیم ذوالفقار در بازگشت از پیکارهای بین المللی کاراته ارمنستان در اراک، اظهار داشت: جوانان غیور و سلحشور ما نه تنها در عرصه ورزش بلکه در همه عرصه‌ها سرآمد هستند.

وی افزود: روز اعزام کاروان ورزشی ۱۲ نفره تیم سبک کاراته ذوالفقار استان مرکزی به مسابقات بین المللی کاراته جوانان زیر ۱۸ سال رئیس و بنیانگذار  سبک کارته ذوالفقار به من مراجعه و اعلام کرد که این تیم و ورزشکاران می خواهند با با پرچم و نام امام رضا(ع) در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند که توجه کردن این ورزشکاران بسیجی و توسل آنان به علی بن موسی الرضا(ع) بسیار معنادار است و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی این تیم را مورد حمایت قرار داد.

آصفری بیان داشت: این ورزشکاران با تلاش شبانه‌روزی خود و زحمات مربیان و توسل به علی بن موسی الرضا(ع) در نهایت با افتخار و پیروزی به عناوین مختلف و در نهایت با قهرمانی به کشور بازگشتند.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان مرکزی بیان داشت: امروز بسیج در همه عرصه های علمی، فرهنگی، هنری، اقتصادی و مهمتر از همه در عرصه دفاع مقدس و صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی حضور دارد و  پیروزی ها را مدیون و مرهون بسیجی های سلحشور هستیم.

آصفری تصریح کرد: ورزشکاران هم بسیجی هستند و تیم ذوالفقار که در صحنه بین المللی در مقابل چشمان دنیا و دشمن افتخارآفرین شدند و سرود ملی را به نوا و پرچم پر افتخار نظام جمهوری اسلامی را در سرزمین بیگانه به اهتزاز درآوردند، بسیجی گونه عمل کرده اند.

وی بیان داشت: به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بسیج شجره طیبه است، این شجره طیبه و این شجره ارزشمند امروز در همه عرصه ها حضور پرشور دارد.


 
   1397/9/2 11:29

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار