رئیس هیات کاراته استان مرکزی: نیمی از ورزشکاران تیم ملی کاراته کشور متعلق به استان مرکزی هستند


رئیس هیات کاراته استان مرکزی: نیمی از ورزشکاران تیم ملی کاراته کشور متعلق به استان مرکزی هستند

رئیس هیات کاراته استان مرکزی گفت: حدود نیمی از ورزشکاران تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران را ورزشکاران کاراته کار استان مرکزی تشکیل می دهند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار مهر، جمشید زند در مراسم استقبال از ورزشکاران مسابقات بین المللی کاراته جوانان زیر ۱۸ سال ارمنستان در اراک، اظهار داشت: طی سال‌های اخیر بیش از ۴۰ درصد ترکیب تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران را ورزشکاران این استان تشکیل داده اند.

رئیس هیات کاراته استان مرکزی افزود: ورزش استان مرکزی به ویژه ورزش کاراته استان در راس ورزش های مدال آور کشور قرار دارد و اخیرا ورزشکاران کاراته استان توانستند در جهان افتخارآفرینی کنند.

وی ادامه داد: برای نخستین بار پس از تاریخ شروع ورزش کاراته در ایران، ورزشکاران کاراته استان مرکزی عناوین خوبی در جهان کسب کردند.

رئیس هیات کاراته استان مرکزی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری توجه ویژه ای به ورزشکاران دارند، بیان داشت: مصداق این اهمیت این است که ایشان اعلام کردند ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات جهانی و آسیایی از خدمت سربازی معاف هستند.

زند خاطرنشان کرد: این فرمان رهبری انگیزه ای است برای ارتقای ورزش حرفه ای و بین المللی و نشان از توجه ولی امر مسلمین به ورزشکاران دارد. امیدواریم در آینده استان مرکزی از این لطف و محبت مقام رهبری بیشتر بهره مند شود.


 
   1397/9/2 11:32

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار