بهمنیار: شکست در رقابت‌های جهانی کاراته دلیلی بر پایین بودن سطح فنی تیم نیست


بهمنیار: شکست در رقابت‌های جهانی کاراته دلیلی بر پایین بودن سطح فنی تیم نیست

ملی پوش کاراته بانوان گفت: نمی‌توان شکست در رقابت‌های قهرمانی جهان دلیلی بر پایین بودن سطح فنی تیم ملی دانست.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ سارا بهمنیار ملی پوش کاراته بانوان کشورمان در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره رقابت‌های قهرمانی جهان در اسپانیا بیان کرد: تیم ملی بانوان در این دوره از رقابت‌ها عملکرد خوبی داشت و گاهی در مسابقات روز یک ملی پوش نیست و ممکن است با وجود تلاش‌هایی که داشته برابر حریفان خود نتیجه نگیرد و نمی‌توان شکست در مسابقات قهرمانی جهان را دلیلی بر پایین بودن سطح فنی تیم ملی قلمداد کرد.

او ادامه داد: تمام تیم‌ها و حریفان با آمادگی کامل در این مسابقات حاضر شده بودند چرا که نتیجه جهانی اسپانیا تاثیر زیادی در رنکینگ کاراته کا‌ها و رسیدن آن‌ها به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ داشت و من هم تمام تلاشم را به کار گرفتم تا در نخستین حضور خودم بهترین نتیجه را بدست آورم.

بهمنیار افزود: پیش از مسابقات جهانی در مصاحبه‌های خودم گفته بودم که روی سکو قرار می‌گیرم، اما درباره رنگ مدالم قولی نداده بودم و خوشحالم که توانستم در این رقابت‌ها مدال برنز را بدست آورم و به هدفقی که می‌خواستم برسم.

او تصریح کرد: خیلی خوشحال هستم که با این سن کم توانستم در میدان جهانی نتیجه مطلوب را بدست آورم و مدال برنز مادرید قوت قلبی برای من است تا روند موفقیت هایم را ادامه دهم و در آینده مدال خوشرنگ تری را کسب کنم.

دارنده مدال برنز جهان درباره رنکینگ جهانی خود گفت: با توجه به عملکردم و کسب مدال برنز مسابقات اسپانیا در جدیدترین رنکین اعلام شده توانستم به رده یازدهم جدول صعود کنم و یک قدم به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو نرزدیکتر شدم و امیدوارم در سال ۲۰۱۹ با حضور در رقابت‌های مختلف جهانی بتوانم تا زمان نهایی شدن رنکینگ المپیک خودم را به کسب سهمیه برسانم.


 
   1397/9/11 13:19

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار