مسابقات کاراته جام رمضان قزوین با استقبال همراه بود

مسابقات کاراته جام رمضان قزوین با استقبال همراه بود
مسابقات کاراته نوجوانان و جوانان جام رمضان استان قزوین که با استقبال فراوانی برخوردار بود با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا، این رقابت ها با حضور 180 کاراته کا در رده های سنی نوجوانان و جوانان و در مدت یک هفته به میزبانی شهرستان آبیک برگزار شد.

پیش از این نیز، رقابت های جام رمضان خردسالان و نونهالان به میربانی شهر محمودآباد نمونه در قزوین برگزار شده بود.

در پایان این مسابقات و در رده نوجوانان باشگاه تات کای دانسفهان، تیم ورزش و جوانان محمودآباد نمونه به عنوان های نخست و دوم رسیدند و مقام مشترک سومی نیز به تیم های شهرداری آبیک و ب آکادمی نوروزی رسید.

در رده جوانان عنوان های اول و دوم به ترتیب به آکادمی نوروزی و باشگاه قائم (عج) بیدستان رسید و تیم های منتظران ظهور ولدآباد و باشگاه تات کای دانسفهان مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

تیم های حیدرکرار ضیاءآباد و ذوالفقارمحمدیه در رده نوجوانان و شهرداری شال در رده جوانان کاپ اخلاق را به خود در این رقابت ها اختصاص دادند.

در پایان مجید نوروزی و علی قموشی رامندی به عنوان مربیان برتر، مهدی ملکی و امیرحسین بهرامی به عنوان بازیکن برتر نوجوانان و جوانان و امیرحسین و محمد قدیمی به عنوان پدیده های نوجوانان این رقابت ها انتخاب شدند.
 
بیش از سه هزار کاراته کا سازمان یافته و 55 باشگاه کاراته در استان قزوین مشغول به فعالیت هستند.
   1397/3/12 13:12

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار