مسابقات انتخابی جهانی کاراته استان فارس در کازرون برگزار می‌شود

مسابقات انتخابی جهانی کاراته استان فارس در کازرون برگزار می‌شود
رئیس هیئت کاراته استان فارس گفت: سبک شیتوریو شوکوکای یونیون کاراته استان فارس در نظر دارد مسابقات دفاع شخصی انتخابی جهانی خود را در کازرون برگزار کند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" احمد مبارکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه سبک شیتوریو شوکوکای یونیون کاراته استان فارس در نظر دارد مسابقات دفاع شخصی انتخابی جهانی خود را برگزار کند، اظهار داشت: این مسابقات 8 تیرماه در شهرستان کازرون برگزار می‌شود. 
 
وی گفت: زمان شروع مسابقات دفاع شخصی، روز جمعه 8 تیرماه از ساعت 9 صبح در شهرستان کازرون در سالن شهید اعتمادی است و  آخرین مهلت ثبت نام و ارسال اسامی تا 5 مردادماه  خواهد بود و در روز مسابقات هیچگونه ثبت نامی صورت نمی‌گیرد.
 
مبارکی اظهار داشت: به همراه داشتن معرفی‌نامه کتبی، کارت بیمه ورزشی دارای اعتبار در سال 97 و کپی کارت ملی الزامی است.
 
رئیس هیئت کاراته استان فارس بیان کرد: مسابقات دفاع شخصی به صورت تیمی 3 نفره و کاملا نمایشی بوده که در طول مدت نمایش هیچ‌گونه آسیبی نبایستی به نفرات تیم وارد شود.
 
وی با بیان اینکه در مسابقات نمایشی دفاع شخصی استفاده از سلاح سرد چوبی و پلاستیکی به شرطی که موجب آسیب‌رسانی به نفرات تیم نشود، مجاز است، تصریح کرد: مسابقات سلاح در 2  استایل  انفرادی چوب و نانچکو برگزار می‌شود.

   1397/3/13 12:27

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار