انعکاس گسترده‌ی مطالب ستارگان کاراته در سایر خبرگزاری‌ها

انعکاسِ گسترده‌ی مطالب ستارگان کاراته در سایر خبرگزاری‌ها
 
رسانه‌های ورزشی به تصویر و مطلبِ کوتاهی که روزِ شنبه در پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته منتشر شد، واکنش نشان دادند. وضعیتِ باورنکردنیِ ملی‌پوشانِ کاراته در رقابتهای ورلدگیمز لهستان، عنوانی بود که روزِ گذشته (یکشنبه 8 مردادماه) به تیترِ اصلیِ خبرگزاری‌های ورزشیِ کشور تبدیل شد.

 

روزِ شنبه "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" با انتشارِ تصویری تکان‌دهنده از وضعیتِ ملی‌پوشانِ کاراته‌ی کشور در اعزام به رقابتهای ورلدگیمز لهستان، خیلی کوتاه و مختصر نوشت "گفتیم بازیکن سالاری نباشد اما نگفتیم ملی‌پوشان در پیاده‌روها بخوابند!"

 
این تصویر و مطلبِ کوتاه بهانه‌ای شد تا رسانه‌های ورزشی که عمدتاً تمامِ توان و توجهِ خود را به انعکاسِ رویدادهای فوتبال معطوف ساخته و از دیگر رشته‌ها (از جمله رشته‌ی پرافتخارِ کاراته) غافلند، لااقل همان یک روز را به بازتابِ دردها و کاستی‌های این ورزشِ پرطرفدار اما مظلوم، اختصاص دهند.
 
گفتنی است در رقابتهای ورلدگیمز که چندی پیش با درخششِ وصف‌ناپذیرِ قهرمانان کاراته‌ی کشورمان (با کسبِ یک مدالِ طلا و 4 نقره) در لهستان به پایان رسید، محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته و مدیرفنی تیمهای ملی نیز کاراته‌کاهای ایرانی را همراهی می‌کرد و حالا او باید پاسخ دهد که چرا در حضورِ نماینده‌ی فدراسیون کاراته، قهرمانانِ کشورمان مجبورند در پیاده‌روها استراحت کنند؟!
 
محمد قدیمی/ ستارگان کاراته

 
   1396/5/9 03:00

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار