کاراته کا هرمزگانی به اردوی تیم ملی پایه پسران دعوت شد


 کاراته کا هرمزگانی به اردوی تیم ملی پایه پسران دعوت شد

رییس هیات کاراته هرمزگان گفت: یکی از نوجوانان کاراته کا استان به نخستین اردوی آمادگی تیم ملی رده های پایه پسران دعوت شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ پردل رمضانی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: عبدالحسین کوهستانی از هرمزگان که در نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی ، عملکرد درخشانی داشت، در لیست افراد دعوت شده به اردوی تیم ملی قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: کوهستانی در وزن منهای 57 کیلوگرم در رده سنی نوجوانان با کسب مدال برنز المپیاد استعدادهای برتر کشور توانست جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب نماید.

رمضانی بیان داشت: براساس برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون، نخستین اردوی تیم ملی کاراته رده های پایه پسران هفته اول بهمن ماه برگزار می شود، اما مکان برگزاری آن هنوز اعلام نشده است.

رییس هیات کاراته هرمزگان گفت: طبق اعلام فدراسیون کاراته قرار است نفرات دعوت شده در همان اردوی نخست در یک رقابت انتخابی به میدان رفته و قهرمانان اول تا سوم مشترک المپیاد ورزشی استعدادهای برتر و کاراته وان (زیر 23 سال ) به اردوی تیم ملی دعوت شوند.

رقابتهای المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته کاراته در روزهای 15 و 16 آذرماه به میزبانی شهرستان اراک در دو رده نونهالان و نوجوانان با شرکت 330 ورزشکار از 30 استان کشور در بخش کمیته برگزار شد.


 
   1397/10/5 21:09

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار