11 کاراته‌ کا خراسانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند


11 کاراته‌ کا خراسانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

رئیس هیات کاراته خراسان رضوی گفت: 11 کاراته کا در بخش مردان و زنان از گرایشها و رده های مختلف سنی به اردوهای تیم ملی این رشته رزمی دعوت شده اند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ محمد حجتیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این چارچوب امیر اسلامی دارنده رنکینگ نخست در رده سنی جوانان کشور در رشته کمیته، فائزه رحیمی با رنکینگ سوم کاتا انفرادی در رده سنی نوجوانان و پریا حیدری دارنده رنکینگ سوم کاتا انفرادی در رده سنی جوانان کشور به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شدند.

وی گفت: علاوه بر این افراد، در بخش کاتای تیمی رده سنی نوجوانان دو تیم متشکل از آصفه سادات حسینی، دینا جباری، زهره سبیلی فریمانی، حنانه باغبان، فاطمه نخعی و زهرا صالحی به اردوی تیم ملی این رشته دعوت شده اند.

رئیس هیات کاراته خراسان رضوی اضافه کرد: زینب عیدی نیز در رشته کمیته به اردوی انتخابی تیم ملی کمیته راه یافت.

وی ادامه داد: محمد امیری نیز با توجه به اینکه در مسابقات کارگران کشور عنوان سوم را کسب کرده به اردوی انتخابی تیم ملی گارگران دعوت شد تا در صورت کسب رتبه لازم در این اردو به مسابقات جهانی اسپانیا اعزام شود.

حجتیان گفت: 15 هزار کارته کا در خراسان رضوی فعالیت دارند. هیات کاراته خراسان رضوی در آینده نزدیک همه مربیان، ورزشکاران و داوران این رشته ورزشی را در قالب پایگاه اینترنتی ساماندهی می کند.


 
   1397/10/5 22:01

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار