دخالت اداره‌کل ورزش و جوانان فارس در مجمع انتخابات کاراته نمایان است
دخالت اداره‌کل ورزش و جوانان فارس در مجمع انتخابات کاراته نمایان است
مربی ارشد و پیشکسوت کاراته فارس گفت: بر اساس مستندات موجود و برخلاف قانون دخالت اداره کل ورزش و جوانان استان در انتخابات ریاست کاراته فارس نمایان است.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محسن کریمی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز با بیان اینکه در گذشته‌ای نه چندان دور اسکلت‌بندی تیم ملی کاراته کشور از استان فارس شکل می‌گرفت، اظهار داشت: متاسفانه چندین سال است بنا به دلایل مختلف از جمله ضعف مدیریتی، کاراته فارس از روزهای اوج خود فاصله گرفته و این روند تا به امروز ادامه داشته است.
 
پیشکسوت کاراته فارس با اشاره به اینکه بیش از 8 ماه است که کاراته استان با سرپرستی مشاور سابق فرهنگی مدیرکل ورزش و جوانان فارس انجام می‌شود که سوء‌مدیریت در این مقطع زمانی  بنابر گواه حاضرین در کاراته بیداد می‌کند، افزود: امروز بنابر شنیده‌ها شاهد خلف وعده مدیرکل ورزش و جوانان مبنی بر برگزاری انتخاباتی عادلانه و قانونمند در مجمع انتخابات ریاست هیأت کاراته استان هستیم و شواهد نشان از انتخابات پیشاپیش این هیأت با دخالت مستقیم مدیرکل و آینده مبهم کاراته استان هستیم.
 
کریمی‌زاده با بیان اینکه نمی‌توانیم نسبت به سرنوشت کاراته استان بی‌تفاوت باشیم، ابراز داشت: چنانچه مجمع پیشنهادی آن اداره‌کل بی‌طرفانه و بدون غرض است، چرا تا امروز دوباره با نامه کتبی فدراسیون کاراته کشور برخی افراد تغییر کرده‌اند و چرا در تغییر نخست باز هم نیاز به تغییر اسامی بعدی بوده و امروز هم اعتراضات ادامه دارد؟ این روند به نفع نامزد اداره‌کل ورزش و جوانان استان است.
 
مربی پیشین کاتا تیم ملی کاراته کشور با اشاره به اینکه بارها مراتب اعتراض و انتقاد خود همراه با مستندات به مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام داشتیم و وی قول بررسی داده است، تصریح کرد: در عمل همان روال دخالت‌گونه و ناصواب ادامه دارد.
 
وی اشاره‌ای نیز به جلسه خود به همراه بزرگان و پیشکسوتان کاراته استان با مدیرکل ورزش و جوانان استان داشت و تصریح کرد: ما دلیل اصرار جناب کامیاب در دخالت مجمع ریاست هیأت کاراته استان را نمی‌دانیم، اما امروز قاطعانه می‌خواهیم اجازه دهند سرنوشت کاراته استان را خود اهالی کاراته فارس مشخص کنند و بیش از این نگذارند شائبه دخالت اداره‌کل تحت مدیریت‌شان در انتخابات پیش‌رو باعث تضعیف و تشدید نارضایتی های موجود از ریاست آینده هیأت شود.
 
کریمی‌زاده بیان کرد: حاضریم در مناظره‌ای با مدیرکل یا نماینده وی با حضور اهالی ورزش استان پیرامون دخالت آن اداره‌کل در مجمع پیش‌رو و تبعات و آسیب‌های چنین انتخاباتی که بیشتر به انتصابات شباهت دارد بحث و گفت‌وگو کنیم.

   1396/6/15 14:25

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار