ضرورت مبارزه با بی‌عفتی؛
نهادهای نظارتی و برادران حراست واکنش نشان دهند/ جامعه‌ی کاراته در انتظارِ اجرای عدالت

ضرورتِ مبارزه با بی‌عفتی؛

نهادهای نظارتی و برادرانِ حراست واکنش نشان دهند/ جامعه‌ی کاراته در انتظارِ اجرای عدالت

اخیرا یکی از مربیان سرشناسِ کاراته با انتشارِ تصاویری مستهجن در صفحاتِ اجتماعی، فرهنگِ میگساری و شرابخواری را ستوده و در جهتِ تبلیغ و اشاعه‌ی این فرهنگِ منحط، گام برداشته است!
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته؛ مربیِ مذکور در این تصویرِ شرم‌آور (که قابلیتِ انتشار ندارد) بدن‌های نیمه‌عریانِ زنانِ شراب‌خوار را در کنارِ مردانِ لاابالی به نمایش درآورده و سپس به تعریف و تمجید از فرهنگِ منحطِ میگساری پرداخته است!
 
به نظر میرسد نهادهای نظارتی و برادرانِ حراست، می‌بایست هر چه زودتر واردِ میدان شده و تصمیماتِ لازم را در جهتِ مبارزه با رواجِ بی‌عفتی در شبکه‌های اجتماعی، اتخاذ کنند.
 
ضمنِ اینکه حداقل انتظارِ جامعه‌ی مؤمن و خداجویِ کاراته‌ی کشور از مسئولینِ کمیته‌ی انضباطیِ فدراسیون کاراته، برخوردِ قاطعانه با افرادی است که جزو رواج‌دهنگانِ بی‌اخلاقی و بی‌عفتی در این جامعه‌ی شریف به شمار میروند.
 
وقتی یک بازیکن به خاطرِ اعتراض به نحوه‌ی قضاوتِ داوران، با رأی کمیته‌ی انضباطی از ادامه‌ی فعالیت و مسابقه محروم میشود، آیا نباید انتظار داشته باشیم که یک مربی به خاطرِ اشاعه‌ی فرهنگِ میگساری و انتشارِ تصاویرِ مستهجن در شبکه‌های اجتماعی، تنبیه شود؟ آیا چنین فردی با این نوع تفکر، می‌تواند هدایت‌کننده‌ی جوانان و نوجوانانِ این مرز و بوم به سمتِ تعالی و رشدِ اخلاقی باشد؟
 
فراموش نکنیم که مربیان، علاوه بر مسائلِ فنی، در ابعادِ اخلاقی نیز الگوی شاگردانشان محسوب میشوند و تاثیرِ به سزایی در شکل‌گیریِ شخصیت و دیدگاههای جوانان و نوجوانانِ تحتِ هدایتشان دارند.
 
جامعه‌ی کاراته، اکنون در انتظارِ اجرایِ شفاف و قاطعانه‌ی عدالت به سر می‌بَرد. آیا فدراسیون کاراته می‌تواند رودربایستی‌ها را کنار گذاشته و با اشاعه‌دهندگانِ فرهنگِ مذمومِ میگساری و لاابالیگری، قاطعانه برخورد کند؟
 
اسناد و مدارکِ مربوط به حرکتِ مذمومِ مربیِ موردِ نظر، به زودی برای مسئولین فدراسیون ارسال خواهد شد و نحوه‌ی برخوردِ متولیانِ کاراته‌ی کشور با حرکتِ زشتِ این مربی نیز در زمانِ مقتضی به اطلاعِ اهالیِ کاراته خواهد رسید.
 
نویسنده: محمد قدیمی/ مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته


 
   1396/6/15 17:35

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار