حضور تیم کاراته بانوان زنجان در مسابقات شمال‌غرب کشور
حضور تیم کاراته بانوان زنجان در مسابقات شمال‌غرب کشور
نایب‌رئیس هیئت کاراته استان زنجان، از حضور تیم کاراته بانوان استان در مسابقات شمال‌غرب کشور خبر داد و گفت: این مسابقات مهرماه در سه بخش به میزبانی اردبیل برگزار خواهد شد. 
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" شیرین سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: اعزام به مسابقات شمال‌غرب کاراته بانوان شمال‌غرب یکی از رویداهای مهم ورزشی در این رشته ورزشی محسوب می‌شود که این رقابت‌ها به میزبانی اردبیل و از 13 تا 14 مهرماه برگزار خواهد شد. 
 
وی افزود: این رقابت‌ها در دو بخش کاتا و کومیته در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان و با حضور استان‌های کردستان، اردبیل، آذربایجان‌شرقی و غربی و زنجان برگزار خواهد شد. 
 
سلطانی تصریح کرد: با توجه به اعزام تیم از استان نفرات جهت حضور در این رقابت‌ها با برگزاری مسابقات انتخابی مشخص شده و در نهایت در بخش کاتا و نونهالان زهرا پرچگانی، در نوجوانان نگین مهدیون و جوانان ملیکا رسولی به رقابت‌های شمال‌غرب اعزام خواهند شد. 
 
وی در ادامه به نفرات بخش کومیته نیز اشاره کرد و گفت: نفرات اعزامی در بخش کومیته شامل در رده سنی نونهالان مهسا جعفری، آیدا طاهری و فرناز رستمی، در بخش نوجوانان رویا کریمی، نگین مهدیون، بیتا کرمی و در بخش جوانان مائده محمدی، هانیه بهرامی، صدف ژاله‌باغی و میترا رشیدی است.
 
سلطانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با توجه به فعالیت‌هایی که در هیئت کاراته استان جهت فعال‌تر شدن کاراته بانوان استان انجام گرفته، موفقیت‌آمیز بوده و همواره شاهد حضور موفق بانوان کاراته استان در عرصه مختلف هستیم.
   1396/6/18 13:45

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار