تیم کاراته گیلان در سوپر لیگ کشور یک پیروزی کسب کرد


تیم کاراته گیلان در سوپر لیگ کشور یک پیروزی کسب کرد

تیم کاراته گیلان در هفته سوم مسابقات سوپر لیگ کشور موفق به کسب یک پیروزی شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ دبیر هیات کاراته استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان هفته سوم این مسابقات که روز جمعه هفتم دی ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد، تیم کاراته گیلان یک پیروزی و 2 شکست کسب کرد و در مکان سوم گروه خود قرار گرفت.

حامد زیکساری افزود: بر این اساس و در جریان این مسابقات ، تیم هیات کاراته گیلان در اولین دیدار خود برابر تیم آذرپینار تبریز صدرنشین این مسابقات قرار گرفت که در نهایت با نتیجه 25 بر 2 نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.

وی ادامه داد: همچنین تیم هیات کاراته گیلان در دومین بازی از هفته سوم رقابت های سوپر لیگ مردان کشور رو در روی تیم شهدای انقلاب قم قرار گرفت که در نهایت موفق شد با نتیجه 21 بر هفت حریفش را مغلوب کرد.

وی بیان کرد: تیم کاراته هیات گیلان که با ترکیبی جوان در این مسابقات حضور یافته ، در آخرین دیدار از هفته سوم این رقابت ها مقابل تیم رعد پدافند هوایی ارتش قرار گرفت که در نهایت با نتیجه 25 بر شش مقابل این تیم متحمل شکست شد.

با توجه به نتایج کسب شده سایر تیم ها، هیات کاراته گیلان با کسب 9 امتیاز پس از تیم های آذرپینار تبریز و رعد پدافند هوایی ارتش در مکان سوم جدول رده بندی گروه دوم این مسابقات قرار گرفت.

در رقابت های کاراته سوپر لیگ مردان کشور، 10 تیم از استان های مختلف کشور حضور دارند که در دو گروه پنج تیمی به صورت دوره ای و متمرکز در تهران با هم به رقابت می پردارند. 
   1397/10/8 15:06

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار