پاس قم صدرنشین کاراته ایران شد
پاس قم صدرنشین کاراته ایران شد
تیم کاراته باشگاه پاس قم با تداوم پیروزی‌های خود مقابل حریفان در صدر جدول رده‌بندی پیکارهای لیگ کاراته پسران ایران جای گرفت.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در شرایطی که رقابت‌های لیگ‌ کاراته باشگاه‌های کشور در رده‌های سنی پایه جریان دارد، نمایندگان قم که در سال‌های گذشته همواره جزء مدعیان قهرمانی بوده‌اند، امسال در هر کاتا و کومیته دو بخش دختران و پسران برای کسب عناوین برتر این مسابقات در سال 1396 برابر رقبا به میدان می‌روند.
 
رقابت‌های هفته دوم از بخش کومیته لیگ‌های جوانه و آینده‌سازان پسر ایران در حالی به انجام رسید که تیم‌های باشگاه پاس و میثم تمار به نمایندگی از قم در این مسابقات به میدان رفتند و پاس با تداوم پیروزی‌های خود صدرنشین شد.
 
بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده از سوی سازمان لیگ فدراسیون کاراته، پیکارهای هفته دوم لیگ کومیته جوانه و آینده‌سازان کاراته پسران باشگاه‌های ایران به میزبانی هیأت‌ کاراته استان مرکزی در شهر اراک به انجام رسید و نمایندگان قم در مجموع عملکرد موفقی داشتند.
 
در رقابت‌های لیگ جوانه و از گروه دوم مقدماتی، در مرحله سوم دور رفت که تیم هتل جواهر شرق استراحت داشت، باشگاه پاس قم با نتیجه 12 بر 9 مغلوب هیأت‌ کاراته رفسنجان شد اما در مرحله چهارم با نتیجه 18 بر سه از سد تیم کارگری خراسان‌رضوی عبور کرد.
 
در گروه چهارم این رقابت‌ها نیز آکادمی کاراته میثم تمار قم در مرحله سوم با نتیجه 18 بر سه از سد باشگاه شهید کبگانیان عبور کرد و در مرحله نخست دور برگشت با همین نتیجه برابر تیم کاراته نام‌آوران سوادکوه نتیجه را واگذار کرد و شکست خورد.
 
سپس نوبت به رقابت‌های لیگ آینده‌سازان کاراته ایران رسید و در مرحله سوم دور رفت تیم پاس قم با نتیجه 21 بر صفر از سد نارین صنعت آریا عبور کرد و در مرحله نخست دور برگشت با نتیجه 12 بر 9 برابر تیم کاراته آکادمی نوری نتیجه را واگذار کرد.

   1396/6/20 11:01

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار