ورزش در کردکوی مُرده است/ بی‎توجهی مسؤولان شهرستان کردکوی به ورزش
ورزش در کردکوی مُرده است/ بی‎توجهی مسؤولان شهرستان کردکوی به ورزش
مسؤول کمیته پیشکسوتان سبک کیوکوشین ساکاموتو کاراته گلستان با بیان اینکه ورزش در شهرستان کردکوی مرده است، گفت: مسؤول دغدغه‎مند برای ساماندهی ورزشکاران با استعداد در کردکوی وجود ندارد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" رحمت‎الله اسماعیلی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در کردکوی، با اشاره به برگزاری کمپ تابستانه سبک کیوکوشین ساکاموتو کشور در کردکوی، اظهار کرد: در این اردو 70 ورزشکار از هفت استان حضور داشتند که با برنامه‎های مختلفی اعم از کوهنوردی، تمرین شبانه و روزانه همراه بود.
 
وی با بیان اینکه سالانه دو کمپ برای رزمی‎کاران کیوکوشین‎کار برگزار می‎شود، گفت: کمپ تابستانه در 15 الی 18 شهریورماه جاری در کردکوی برگزار شد که احتمال دارد کمپ زمستانه در اردبیل برگزار شود.
 
مسؤول کمیته پیشکسوتان کیوکوشین کاراته استان گلستان با گلایه از عدم همکاری مسؤولان شهرستان کردکوی، افزود: ما برای برگزاری این دوره در شهرستان کردکوی بسیار تلاش کردیم تا با برگزاری آن در کردکوی علاوه‎بر استعدادیابی فرصتی برای شناخت و معرفی این شهرستان کردکوی فراهم شود اما متأسفانه هیچ یک از مسؤولان شهرستانی به‎جز رئیس اداره ورزش و جوانان از ما حمایت نکردند و پاسخگو نبودند.
 
اسماعیلی با بیان اینکه رزمی‎کاران کیوکوشین‎کار از کمبود فضا و امکانات آموزشی رنج می‎برند، خاطرنشان کرد: مسؤولی برای ساماندهی ورزشکاران با استعداد در کردکوی وجود ندارد، با وجود اینکه کردکوی از ورزشکاران توانمند و بااستعدادی برخوردار است اما متأسفانه حمایت از آنها کافی نیست.
 
*مسؤولان شهرستان کردکوی در حوزه ورزش اقدام عملی ندارند
 
وی متذکر شد: چند وقت گذشته نیز شهرستان کردکوی میزبان رئیس سبک کیوکوشین کاراته جهان بود متأسفانه علاوه‎بر اینکه تمام هزینه‎ها را خودمان پرداخت کردیم هیچ یک از مسؤولان حتی به استقبال این مهمان خارجی نیامده بودند.
 
مسؤول کمیته پیشکسوتان کیوکوشین کاراته استان گلستان با بیان اینکه ورزش در شهرستان کردکوی مرده است، یادآور شد: مسؤولان شهرستان کردکوی به ورزش توجهی ندارند، اگرچه جلسات متعددی برگزار می‎کنند اما در این راستا اقدام عملی ندارند.
 
اسماعیلی ادامه داد: با وجود اینکه استعدادهای بسیاری در حوزه کیوکوشین کاراته در استان و شهرستان وجود دارد اما حمایت کافی صورت نمی‎گیرد این در حالی است که این ورزش در استان‎های دیگر به‎ویژه استان مازندران جایگاه ویژه‎ای دارد.

   1396/6/20 11:02

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار