آشوری: هزینه‌های سفر به لیگ جهانی را پرداخت کردیم/ اعزام توریستی نداریم
آشوری: هزینه‌های سفر به لیگ جهانی را پرداخت کردیم/ اعزام توریستی نداریم
دبیر فدراسیون کاراته گفت: برخلاف آنچه عنوان شده، هزینه های اعزام کاراته کاها به رقابتهای لیگ جهانی را پرداخت کرده‌ایم و برای مسابقات آتی نیز برنامه داریم.

 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محسن آشوری با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: کاراته به عنوان یک رشته المپیکی مورد توجه ویژه کشورهای مختلف قرار گرفته است. با بررسی اجمالی در رقابتهای چند ماه اخیر این موضوع را به خوبی می توان دریافت. ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با برنامه پیش می رویم.
 
وی افزود: طبق تصمیمی که در فدراسیون از مدتها قبل اتخاذ شده، هر تورنمنتی که به لحاظ فنی شرایط لازم را داشته باشد، کاراته کاها با نظر کادر فنی و البته داشتن شرایط مورد نظر مربیان با هزینه فدراسیون اعزام خواهند شد. کسب امتیازات لازم و از همه مهمتر توان فنی از جمله این شرایط می تواند باشد.
 
آشوری ادامه داد: برای همین مسابقات آلمان نیز فدراسیون هزینه کاراته کاهای اعزامی را پرداخت کرد و نمی دانم چرا برخلاف جریان، اعلام شد که کاراته کاها با هزینه شخصی اعزام شده اند. واقعیت این است که اعزام توریستی در کاراته نداریم و منابع مالی فدراسیون در جهت اهداف فدراسیون مدیریت خواهد شد.
 
دبیر فدراسیون به مشکلات مالی فدراسیون هم اشاره کرد و اظهار داشت: بحث مشکلات مالی در فدراسیون کاراته وجود دارد ولی نمی توانیم برنامه های مهم پیش رو را نادیده بگیریم، در شرایط فعلی که تیم های رده سنی پایه به رقابتهای بین المللی استانبول ترکیه اعزام می شوند و پس از آن هم شرایط اعزام به رقابتهای جهانی اسپانیا را فراهم می کنیم، ضمن اینکه کاراته کاهای بزرگسال با نظر کادر فنی هم در لیگ جهانی کاراته وان سری آ که هفته اول مهر ماه برگزار می شود، نیز شرکت خواهد کرد. حضور در این مسابقات می تواند در ارتقا کاراته کاهای کشورمان موثر باشد.
 
وی ادامه داد: کسب حداکثر سهمیه برای حضور در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ هدف اولیه ما و رسیدن به مدالهای با ارزش آن هدف نهایی مدیریت فدراسیون کاراته است و همه اهالی این خانواده به اهمیت موضوع واقفند و همه با هم کمک می کنند تا با یکدلی و وفاق گام به گام به این اهداف نزدیک شویم.
 
آشوری در پایان گفت: در مورد مسائل مختلف فدراسیون از جمله مشکلات سالن و مالی با معاون قهرمانی وزارت ورزش مذاکراتی انجام شده و مطمئن هستیم همانند گذشته که از سوی وزارت ورزش حمایت شدیم، می توانیم با تداوم این حمایت ها برنامه های خود را پیش ببریم.
   1396/6/21 09:51

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار