حرکات مرموز و خزنده علیه آرمانها و منافعِ ملی؛
ارتباط عضو سابق گروهک منافقین با خبرنگار بی‌بی‌سی

حرکاتِ مرموز و خزنده علیهِ آرمانها و منافعِ ملی؛

ارتباطِ عضوِ سابقِ گروهکِ منافقین با خبرنگارِ بی‌بی‌سی

 
پس از اعتراضِ پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته به تلاش‌های عضوِ سابقِ گروهکِ منافقین برای تحمیلِ خواننده‌ی غربی به اردوهای تیم ملی کاراته، خبرنگارِ بی‌بی‌سی ضمنِ دفاع از اقدامِ غیرِقانونیِ این فرد، ستارگان کاراته را سایتی سخیف خواند که عمده‌ی فعالیت‌هایش به پرونده‌سازیِ امنیتی علیهِ خانواده‌ی کاراته اختصاص یافته است!
 

چندی پیش در مطلبی کوتاه در کانالِ تلگرام ستارگان کاراته نوشتیم "فردی که در پرونده‌ی تاریکش، سابقه‌ی عضویت در گروهکِ منحوسِ منافقین مشاهده میشود، اخیراً تلاش‌های گسترده‌ای را برای باز کردنِ پای خوانندگان و رقاصه‌های غربی به اردوهای تیم ملی کاراته‌ی کشورمان آغاز کرده است"

(مطالبِ مندرج در تصویر زیر را بخوانید)
 
ساعاتی بعد، مهدی رستم‌پور خبرنگارِ بی‌بی‌سی (و دیگر رسانه‌های مخالف با نظامِ مقدس جمهوری اسلامی ایران) در کانالِ تلگرامی‌اش، مطالبی را علیهِ گروه خبری ستارگان کاراته منتشر و از اقدامِ غیرِ قانونیِ عضوِ سابقِ گروهکِ منافقین، دفاع کرد.

(مطلبِ نوشته‌شده توسطِ خبرنگارِ بی‌بی‌سی را در تصویرِ زیر مشاهده می‌کنید)
 
پیش از ورود به مباحثِ مطرح‌شده از سویِ خبرنگارِ بی‌بی‌سی (دروغگوترین رسانه‌ی جهان)، اشاره‌ای مختصر به ماجرایِ خروجِ مهدی رستم‌پور از ایران و پناهندگیِ سیاسیِ او به کشور دانمارک خواهیم داشت. رستم‌پور در سالِ 2009 میلادی به عنوانِ خبرنگار، همراه با تیم ملی کشتی کشورمان راهی رقابتهای جهانی دانمارک شد و دیگر به ایران بازنگشت. رسانه‌ها به نقل از دوستان و اطرفیانِ رستم‌پور، نوشتند که وی در دانمارک، به پیشنهادِ یکی از خبرنگارانِ بی‌بی‌سی برای پیوستن به این امپراطوریِ دروغ‌پراکنی، پاسخ مثبت داد. بر اساسِ آنچه در رسانه‌های مکتوب به رشته‌ی تحریر درآمد، رستم‌پور حاضر شد در قبالِ دریافتِ دستمزدِ ماهانه، ذلتِ همکاری با دروغگوترین رسانه‌ی جهان را بپذیرد و با امپراطورِ دروغ و فتنه، همسفره شود!
 
آنطور که در رسانه‌ها گفته شد، اربابانِ رستم‌پور از وی خواسته بودند که پیش از انتفاع از تسهیلاتِ اعطایی، در یک مصاحبه‌ی رسمی با یکی از رسانه‌های مخالفِ نظامِ مقدس جمهوری اسلامی ایران، از رژیمِ غاصب و کودک‌کشِ اسراییل حمایت و از مواضعِ ملتِ شریفِ ایران در قبالِ مردمِ مظلوم و ستمدیده‌ی فلسطین، انتقاد کند. اتفاقی که البته رخ داد و رستم‌پور با پشت کردن به اصولِ انسانی و خیانت به آرمان‌های هم‌میهنانش، در نقشِ مدافعِ رژیمِ غاصبِ اسراییل ظاهر شد و مطابقِ خواسته‌های اربابانِ بیگانه‌اش سخن گفت تا از آنچه برایش آماده کرده بودند، بهره‌مند شود.
 
همکارانِ رستم‌پور (خبرنگاران) معتقدند وی فردی خودشیفته و مغرور است به گونه‌ای که خودش را در تمامِ رشته‌های ورزشی، صاحبِ دانشِ فنی و البته کارشناسِ تمام‌عیار می‌داند! مثلا وقتی در موردِ فوتبال صحبت می‌کند، در خصوصِ ریزترین و ظریف‌ترین مسائلِ فنی (که خارج از دایره‌ی دانش و تخصصِ اوست) اظهارِ نظر کرده و برای مربیان و بازیکنان، راهکارهای فنی ارائه می‌دهد! این در حالیست که رشته‌ی تخصصیِ رستم‌پور، کشتی است و بنابراین این خبرنگار در خصوصِ سایرِ رشته‌ها، صرفا می‌بایست نقشِ گزارشگر را بازی کند و یا اینکه انعکاس‌دهنده‌ی نظراتِ کارشناسانِ آن رشته در قالبِ مصاحبه باشد.    
 
با ذکرِ این مقدمه و شناختِ اجمالی از پیشینه‌ی مهدی رستم‌پور (خبرنگارِ بی‌بی‌سی)، اکنون به بررسیِ مطلبی می‌پردازیم که توسطِ او و در خصوصِ "ستارگان کاراته" نگارش شده است.
 
1- خبرنگار بی‌بی‌سی در گزارشِ خود، گروه خبری ستارگان کاراته را جزوِ مخالفینِ فدراسیون معرفی می‌کند. او می‌گوید این گروه خبری، فدراسیون را بابتِ این موضوع (استفاده از مربیِ خارجی) تهدید و حتی عنوان کرده که کار را به مقاماتِ عالی‌رتبه‌ی نظام می‌کشانیم!
 
اکنون بارِ دیگر مطلبِ کوتاهِ ستارگان کاراته را بخوانید. آیا از ابتدا تا انتهای این مطلب، کوچکترین نشانه‌ای از تهدید علیهِ فدراسیون کاراته به چشم می‌خورَد؟! اتفاقا "ستارگان کاراته" در آن مطلب، هشیاریِ مسئولینِ فدراسیون را در خنثی سازیِ طرح‌های عضوِ سابقِ گروهکِ منافقین، ستوده و عنوان کرده که با اقدامِ هشیارانه‌ی مسئولینِ فدراسیون، تلاش‌های ناصوابِ این فرد، خنثی و نقشه‌هایش نقش بر آب شد.
 
با این توضیح، اکنون با پرسش‌های زیر روبرو میشویم:

پرسش نخست: همانطور که مشاهده می‌کنید، در مطلبِ ستارگان کاراته، هیچ اثری از تهدید علیهِ فدراسیون به چشم نمی‌خورَد و لذا مشخص نیست که رستم‌پور به چه دلیل، مدعی است که ستارگان کاراته، فدراسیون را تهدید کرده است!
 
پرسش دوم: حالا فرض کنید گروه خبری ستارگان کاراته، پیامی را به صورتِ محرمانه برای همان فرد (عضوِ سابقِ گروهک منافقین) ارسال و طیِ آن تاکید کرده باشد که این موضوع را از طریقِ مراجعِ ذیصلاح، پیگیری خواهد کرد. اکنون با این پرسش مواجه میشویم که خبرنگارِ بی‌بی‌سی، چگونه از پیامِ محرمانه‌ی "ستارگان کاراته" آگاه شده است؟! قطعا رستم‌پور به وسیله‌ی این پایگاهِ خبری، از پیامِ فرضیِ موردِ نظر مطلع نشده و از سویِ دیگر، گزینه‌ای جز همان فرد (عضوِ سابقِ گروهکِ منافقین) از این پیام آگاه نبوده است. به نظر میرسد همه چیز کاملا واضح و آشکار است و البته هیچ نیازی هم به توضیحِ اضافه نیست. عضوِ سابقِ گروهکِ منافقین، با خبرنگارِ بی‌بی‌سی (دروغگوترین رسانه‌ی جهان) در ارتباط است و حالا با اثباتِ این حقیقت، تلاش‌ها و حرکت‌های مرموز و خزنده‌ی این فرد، ابعادِ تازه‌ای به خود می‌گیرد...
 

پرسشِ سوم: چرا آن فرد (عضوِ سابقِ گروهکِ منافقین) خود را مساوی با فدراسیون کاراته می‌داند به گونه‌ای که هر جا درست یا غلط، احساس می‌کند که موردِ تهدید قرار گرفته، به رسانه‌های بیگانه می‌گوید "فدراسیون را تهدید کرده‌اند؟!" مگر فدراسیون کاراته، مساوی با اوست؟!
 
2- همکارانِ ما در پایگاه اطلاع‌رسانیِ ستارگان کاراته با بررسی رزومه‌ی مربیِ خارجیِ موردِ نظر، به اطلاعاتِ جالبی دست یافتند که بازگویی‌اش خالی از لطف نیست. این کاراته‌کا (همان فردی که قرار بود مربی تیم ملی کاراته‌ی بانوان کشورمان شود) از سالِ 2012 میلادی تا کنون، در 39 مسابقه‌ی رسمی (اعم از جهانی، قاره‌ای، کاراته‌وان و...) شرکت کرده و جالب اینکه در هیچیک از این 39 مسابقه، موفق به کسبِ هیچ مدالی نشده است! از سویِ دیگر او تاکنون هیچ شاگردِ مطرحی را پرورش نداده و لذا با قاطعیت می‌توانیم بگوییم که این فرد، نه در بُعدِ قهرمانی و نه در زمینه‌ی مربیگری، هرگز کارنامه‌ی مقبولی ندارد. اکنون با این پرسش روبرو میشویم که چنین فردی (با این کارنامه‌ی ضعیف) چرا باید به عنوان مربیِ تیم ملی کاراته‌ی کشورمان منصوب شود؟!
 
خبرنگارِ بی‌بی‌سی مدعی است ایرانی‌ها رسمِ مهمان‌نوازی را در موردِ این مربی، به جا نیاوردند! شاید از نظرِ رستم‌پور، مهمان‌نوازی یعنی اینکه فردی را که هیچ رزومه‌ی قابلِ ذکری در عرصه‌ی قهرمانی و مربیگری ندارد، در جایگاهِ مربی تیم ملی قرار دهیم! ستارگان کاراته اما عقدِ قرارداد با این مربی را، حماقت می‌داند و نه مهمان‌نوازی!
 
کدامِ مسئولِ خردمندی، حاضر است فردی را که تنها رزومه‌ی قابلِ ذکرش، خوانندگی و رقاصی است، به عنوانِ سرمربی تیم ملی کاراته‌ی بانوان انتخاب کند؟! آیا این کار به معنای دور ریختنِ سرمایه‌های ملی و تباه ساختنِ بیت‌المال نیست؟ عاقلانه‌تر آن است که بگوییم این فرد می‌تواند به عنوانِ گردشگر، در کشورمان حضور داشته باشد و از مهمان‌نوازیِ ایرانی‌ها نیز بهره‌مند شود اما اینکه بخواهیم او را بدونِ هیچ رزومه‌ای، در جایگاه سرمربیِ تیم ملی کاراته قرار دهیم، اسمش مهمان‌نوازی نیست.
 
3- مطابقِ اطلاعاتی که عضوِ سابقِ گروهکِ منافقین به خبرنگارِ بی‌بی‌سی داده، این فرد برای مشاوره‌ی فنیِ دخترانِ کاتارو به ایران آمده است. این جمله بدان معناست که عضوِ سابقِ گروهکِ منافقین، خود معترف است که مربیِ مذکور، با اهدافِ ورزشی (و نه توریستی) به ایران سفر کرده است. مطابقِ قوانین جمهوری اسلامی ایران، تمامِ ورود و خروج‌هایی که با هدفِ انجامِ فعالیت‌های ورزشی (اعم از مسابقه، مشاوره، مربیگری، برگزاری اردوهای تمرینی و...) صورت می‌گیرند، می‌بایست مجوزِ وزارت ورزش را با خود همراه داشته باشند. اکنون از فرد یا افرادی که این مربی را با هدفِ فعالیت‌های ورزشی به ایران آورده‌اند، می‌خواهیم مجوزِ وزارت ورزش را در این خصوص ارائه دهند. اگر چنین مجوزی وجود دارد که هیچ؛ و اما اگر ورودِ این فرد بدون کسبِ مجوز صورت گرفته، آیا نباید عامل یا عاملینِ آن، توسطِ مراجعِ ذیصلاح و نیز کمیته‌ی انضباطیِ فدراسیون کاراته مجازات شوند؟ آیا کمیته‌ی انضباطی، تنها افرادی را مجازات می‌کند که علیهِ فدراسیون و نتایجِ مسابقاتِ انتخابی، اعتراض کرده باشند؟!
 

نویسنده: محمد قدیمی/ مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته


 
   1396/6/20 18:47

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار