صافی: با ثبات‌ترین تیم حاضر در سوپر لیگ کاراته هستیم/ همیشه نقش زیادی در هیجان انگیز کردن مسابقات داشته‌ایم
صافی: با ثبات‌ترین تیم حاضر در سوپر لیگ کاراته هستیم/ همیشه نقش زیادی در هیجان انگیز کردن مسابقات داشته‌ایم
سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد در مسابقات سوپرلیگ گفت: ما ۴ دوره در مسابقات سوپر لیگ قهرمان شده‌ایم و در واقع با ثبات‌ترین تیم حاضر در مسابقات سوپرلیگ مردان هستیم.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" احمد صافی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد آغاز فصل جدید مسابقات سوپرلیگ کاراته مردان، اظهار داشت: ۲۴ شهریور هفته اول مسابقات سوپرلیگ مردان آغاز خواهد شده است و ما هم طبق برنامه‌ ریزی تمریناتمان را پیگیری کردیم و از امروز تا روز پنجشنبه تمرینات منظمی خواهیم داشت. فکر می‌کنم با تجربه‌ای که بازیکنان ما دارند یکی از تیم‌های مطرح در مسابقات سوپرلیگ کاراته هستیم. برای تکرار عنوان قهرمانی در فصل جدید استارت زدیم. 
 
وی در ادامه، افزود: ما ۴ دوره در مسابقات سوپر لیگ قهرمان شده‌ایم و در واقع با ثبات‌ترین تیم حاضر در مسابقات سوپرلیگ مردان هستیم. اگر به سوابق باشگاه نگاه کنیم همه چیز گویا است. در تیم دانشگاه آزاد بزرگان کاراته مثل حسین و حسن روحانی، جاسم ویشگاهی، گوگیتا ستاره گرجستان، رافائل آقایوف ستاره آذربایجان، قربان تفی‌اوف نایب قهرمان دنیا از کشور آذربایجان ، "لی تووان" از کشور کره جنوبی که ۲ طلای آسیا حضور داشته‌اند. در حال حاضر هم ستارهای بزگی در ترکیب این تیم حضور دارند. در واقع باید بگویم همیشه تیم دانشگاه آزاد نقش زیادی در هیجان‌انگیز کردن مسابقات لیگ کاراته داشته است.
 
صافی در ادامه صحبت‌های خود، عنوان کرد: با مدیریت محمد دادکان که از مدیران باثبات ورزش ایران است ما همیشه در سوپرلیگ عملکرد خوبی داشته‌ایم البته دانشگاه آزاد در رشته‌های دیگر با مدیریت دادکان موفق بوده است به هر حال تیم دانشگاه تیمی بوده که همیشه در سوپرلیگ نتایج خوبی کسب کرده است. عملکرد ما در سوپر لیگ همیشه باعث شده تیم‌های دیگر به حرکت در بیایند. جوانانی که در کاراته می‌خواهند خودی نشان دهند، مقابل تیم دانشگاه آزاد همیشه با تمام توان مبارزه می‌کنند.
 
سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد در مسابقات سوپرلیگ در پایان صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: همه دوست دارند مقابل سجاد گنج‌زاده، بهمن عسگری، مهدی سلطانی، هامون درفشی‌پور، مجید حسن‌نیا و دیگر ملی‌پوشانی که در این تیم هستند مبارزه کنند. این نفرات در دنیا مطرح هستند و به همین دلیل کاراته‌کاهای تیم‌های دیگر به دنبال این هستند مقابل این نفرات خوب بازی کنند تا جایگاه خوبی را در کاراته پیدا کنند.

   1396/6/21 14:36

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار