رئیس جدید هیات کاراته فارس: به دنبال حضور موفق در المپیک هستیم
رئیس جدید هیات کاراته فارس: به دنبال حضور موفق در المپیک هستیم
رئیس جدید هیات کاراته استان فارس گفت: با توجه به قرار گرفتن این رشته ورزشی در رقابت های المپیک، وظیفه داریم تا در سال های آینده فعالیت های جدی تری را دنبال کنیم تا ورزشکاران این استان حضور موفقی در المپیک داشته باشند.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" مسعود زیگلری این سخنان را روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا و پس از انتخاب وی به عنوان رئیس هیات کاراته استان فارس در انتخابات داخلی مجمع عمومی این هیات بیان کرد. 

وی گفت: از اینکه اعضای مجمع به من اعتماد کردند تشکر می کنم و امیدواریم بتوانم با کمک همه اعضای مجمع به ویژه پیشکسوتان، ورزشکاران و با حمایت فدراسیون تحول خوبی را در کاراته استان به وجود آوریم. 

رئیس جدید هیات کاراته استان فارس با اشاره به ظرفیت ها و استعدادهای استان در این رشته ورزشی گفت: برای شکوفایی کاراته فارس به تنهایی نمی توان کار کرد از این رو از همه کسانی که دلشان برای این رشته می تپد می خواهم که کمک کنند تا ورزشکاران بیشتری در سطح ملی مطرح شوند . 
مجمع هیات کاراته استان فارس روز سه شنبه برگزار شد و رئیس این هیات برای مدت چهار انتخاب شد. 

به گزارش ایرنا، در این مجمع که سه شنبه با حضور رئیس فدراسیون کاراته و مدیر کل ورزش و جوانان فارس بر گزارشد ، 6 کاندیدای شرکت کننده به بیان دیدگاه و برنامه های خود پرداختند و در نهایت سه نفر از کاندیدا انصراف دادند تا با انتخابات با حضور سه نفر برگزار شود . 
 
پس از رای گیری که به صورت کتبی برگزار شد از 18 رای اخذ شده مسعود زیگلری با 10 رای برای مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات انتخاب شد . 

همچنین محمد جواد شلتوک کار دیگر کاندیدای شرکت کننده هشت رای کسب کرد و خسرو فروغان هم نتوانست هیچ رایی به خود اختصاص دهد. 
   1396/6/22 00:36

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار