مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته زیر 21 سال در قزوین آغاز شد
مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته زیر 21 سال در قزوین آغاز شد
مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته زیر 21 سال روز چهارشنبه در خانه کاراته شهید سیاهکالی قزوین آغاز شد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا؛ تیم ملی کاراته زیر 21 سال ایران تمرینات خود را به مدت یک هفته زیر نظر کادر فنی انجام می دهد. 

علی مسگینی در وزن منهای 60 کیلوگرم از کرمانشاه،امیررضا میرزائی در وزن منهای 67 کیلوگرم از قزوین،الیاس محمدزاده در وزن منهای 75 از گیلان و صالح اباذری در وزن مثبت 84 کیلوگرم از استان مرکزی در این اردو حضور دارند. 

در وزن منهای 84 کیلوگرم سه کاراته کا به نام های مهدی قراری زاده از کرمان،اردلان گیلان پور از گیلان و علی نجفی از قم به اردو معرفی شده اند و با برگزاری مسابقات انتخابی یکی از آنها در این وزن در اردو ثابت می شوند. 

سید شهرام هروی به عنوان سرمربی،شهاب سلطانی،حسین روحانی و سعید حسنی پور به عنوان مربی،حسن ایزدی به عنوان سرپرست تیم ملی،حمیدرضا داوری به عنوان سرپرست اردو و علی خواجوی به عنوان مربی بدنساز در این اردو حضور دارند. 

پس از برگزاری مطلوب و رضایت بخش دور دوم تمرینات تیم ملی کاراته امید در قزوین و رضایتمندی کادر فنی دور سوم این اردوها نیز در قزوین پیگیری خواهد شد. 

مرحله اول اردوی آمادگی تیم ملی کاراته زیر 21 سال در گیلان برگزار شد و با پایان یافتن مرحله دوم این اردو در قزوین مرحله سوم آن آغاز شد. 
 
هیات کاراته استان قزوین با داشتن بیش از سه هزار کاراته کای بیمه شده و بیش از 55 باشگاه کاراته یکی از فعال ترین هیات های ورزشی استان است. 
   1396/6/22 14:36

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار