سناریوی تکراری خبرنگارِ مغرض؛
انتقاد یا انتقام؟!

سناریویِ تکراریِ خبرنگارِ مغرض؛

انتقاد یا انتقام؟!
 
اختصاصی ستارگان کاراته:

اعتراض‌هایی که امروز از سوی خبرنگارِ کم‌سواد علیهِ فدراسیون کاراته مطرح میشود، چندان هم غیرمنتظره نیست. پیشینه‌ی تاریکِ این خبرنگار نشان می‌دهد هر زمان از سفر به رقابتهای بین‌المللی محروم مانده، شمشیرِ انتقاد را به سمتِ مسئولینِ فدراسیون نشانه رفته تا از این طریق، عقده‌های درونی‌اش را التیام بخشد!
 
گویی خبرنگارِ مغرض می‌پندارد فدراسیون کاراته و مافیها، جزوِ ارثیه‌ی پدری‌اش به شمار میرود و لذا مسئولینِ فدراسیون نیز وظیفه دارند در تمامِ سفرها، وی را با ملی‌پوشان همراه سازند! از اینرو هر زمان از سفر باز بماند، در صددِ انتقامجویی از متولیانِ کاراته‌ی کشور برآمده و تا می‌تواند، آنها را هدفِ انتقادهای مضحک و بی‌اساسِ خود قرار می‌دهد!
 

دوستِ عزیزِ مغرض و کم‌سواد؛ ما اعضای جامعه‌ی کاراته هیچ نیازی به انتقادهای سهم‌خواهانه و چندش‌آورِ شما نداریم. باور کنید این دلسوزی‌های آلوده به ریا، حالمان را به هم می‌زند! برایِ ما، کلامِ شما همانند افکار و نیت‌هایتان، مشمئزکننده و تهوع‌آور است. لطفا سکوت اختیار کنید و بیش از این، خود را مضحکه‌ی خاص و عام نسازید. انتقادهای شما زمانی ارزشمند است که آلوده به تمایلاتِ منفعت‌طلبانه نباشد. امروز اگر شما در جزایرِ قناری و در کنار ملی‌پوشان به سر می‌بردید، نه عدمِ اعزامِ حسین روحانی و نه حتی دیر رسیدنِ فلان بازیکن به تاتامی، برایتان به اندازه‌ی سرِ سوزن هم اهمیت نداشت. ما هنوز هم ماجرای رقابتهای جهانی آلمان را از یاد نبرده‌ایم! یادمان هست که وقتی قرار بود شما به آن رقابتها اعزام شوید، فدراسیون کاراته و مسئولانش را مقدس و بی‌نقص توصیف می‌کردید و آن زمان که از سفر بازماندید، همان فدراسیون و همان مدیران را آماجِ حملات، تهمت‌ها و انتقاداتِ ناجوانمردانه‌ی خود قرار دادید.   
 
شما انتقاد نمی‌کنید بلکه انتقام می‌گیرید! بله؛ انتقام از مسئولانِ فدراسیون کاراته که علیرغمِ تلاش‌های گسترده‌ی شما، حاضر نشدند ننگِ باج دادن به شغال را در پرونده‌ی خود به ثبت رسانده و خبرنگارِ مغرض و کم‌سوادی همچون شما را رهسپارِ رقابتهای جهانی اسپانیا سازند.
 
این فدراسیون اگر یک گامِ صحیح برداشته باشد، آن یک گام قطعا باج ندادن به شغال‌ها بوده است. از این بابت از فرجی و همکارانش سپاسگزاریم.
 
محمد قدیمی/ ستارگان کاراته


    
   1396/8/3 23:45

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار