عقب‌نشینی فدراسیون کاراته از مواضعِ پیشین؛
روحانی بی‌سر و صدا مربی شد!

عقب‌نشینی فدراسیون کاراته از مواضعِ پیشین؛

روحانی بی‌سر و صدا مربی شد!
 
پس از مصاحبه‌های تند و انتقادآمیزِ حسین روحانی علیه فدراسیون کاراته، مسئولانِ این فدراسیون در یک عقب‌نشینیِ آشکار، بارِ دیگر قهرمانِ اسبقِ کاراته‌ی جهان را به عضویتِ کادرفنی تیمهای ملی درآوردند.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته؛ پس از اعزامِ کاراته‌کاها به رقابتهای قهرمانیِ جهان در اسپانیا، حسین روحانی (دستیارِ شهرام هروی) که با تصمیمِ مدیرانِ فدراسیون، همراهیِ ملی‌پوشان و اعزام به جزایرِ قناری را از دست داده بود، در گفتگو با خبرگزاری‌ها، انتقاداتِ تندی را علیهِ مسئولینِ فدراسیون مطرح و به شدتِ از کم‌لطفی‌های آنها انتقاد کرد.
 


روحانی در مصاحبه‌های مذکور تاکید می‌کرد که ماهها به عنوانِ مربی، در اردوهای تیم ملی حضور داشته و به امرِ آموزش و تعلیمِ کاراته‌کاها پرداخته است اما مسئولانِ فدراسیون در اقدامی عجیب و انتقادآمیز، نهایتا از اعزامِ وی به رقابتهای قهرمانیِ جهان، سر باز زده‌اند.
 
از سویِ دیگر، مدیرانِ فدراسیون نیز در واکنش به اظهاراتِ حسین روحانی، اذعان داشتند که همکاریِ وی با فدراسیون کاراته به عنوانِ مربیِ تیم ملی، از مدتها قبل خاتمه یافته و حتی تاکید می‌کردند که روحانی، خود از این موضوع آگاه بوده است!
 
امروز اما مقاماتِ فدراسیون کاراته با انتشار عکس و مطلبی در کانالِ تلگرامیِ این فدراسیون، صراحتاً از حسین روحانی با عنوانِ مربی تیم ملی نام بردند تا پس از اعتراضات و انتقاداتِ هفته‌های اخیرِ این مربی، رسماً عقب‌نشینیِ فدراسیون کاراته و بازگشتِ دوباره‌ی روحانی را به اردوهای تیم ملی اعلام کرده باشند.
 
رفتارِ امروزِ مسئولان فدراسیون کاراته می‌تواند در حکمِ معرفیِ نیمه‌رسمیِ حسین روحانی به عنوانِ مربی تیم ملی قلمداد شود. این موضوع البته با گفتار و رفتارِ قبلیِ متولیانِ کاراته‌ی کشور، چندان همخوانی ندارد. اعتراضاتِ اخیرِ حسین روحانی به فدراسیون کاراته و پاسخ‌های متقابلِ فدراسیون‌نشین‌ها به او، درکِ وقایعِ امروز را قدری سخت و پیچیده ساخته است.
 
نویسنده: محمد قدیمی
 
   1396/9/17 15:13

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار