رقابت کاراته‌کاهای قم برای کسب سهمیه تیم ملی
رقابت کاراته‌کاهای قم برای کسب سهمیه تیم ملی
دبیر هیأت کاراته استان قم از اعزام مردان و بانوان کاراته‌کای قم به مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان برای کسب سهمیه مسابقات آسیایی 2018 خبر داد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" سعید برخوردار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: فدراسیون کاراته برای برگزاری مسابقات رده سنی بزرگسالان قهرمانی کشور همزمان با رقابت‌های رده جوانان برنامه‌ریزی کرده است و این مسابقات طبق برنامه در بهمن ماه برگزار می‌شود.
 
وی با بیان اینکه تیم‌های هر دو بخش مردان و بانوان قم به این مسابقات اعزام می‌شوند، اضافه کرد: پیکارهای رده سنی جوانان در بخش دختران در روزهای 12 و 13 بهمن ماه به انجام می‌رسد و پسران کاراته‌کای این رده سنی نیز روزهای 18 تا 20 بهمن ماه به روی تاتامی می‌روند.
 
دبیر هیأت کاراته استان قم افزود: مسابقات بخش کومیته انفرادی رده سنی جوانان دختر روز پنجشنبه 12 بهمن ماه انجام می‌شود و مدعیان کسب عناوین برتر بخش کاتا انفرادی و تیمی رده بزرگسالان بانوان نیز در همین روز به میدان خواهند رفت و مسابقات کومیته انفرادی بزرگسالان روز جمعه 13 بهمن ماه به انجام می‌رسد.
 
وی سپس با اشاره به زمان برگزاری مسابقات مردان در دو گروه سنی بزرگسالان و جوانان عنوان کرد: مسابقات کومیته انفرادی جوانان روز چهارشنبه 18 بهمن ماه و برگزار می‌شود و روز پنجشنبه نوزدهم بهمن در کاتا انفرادی و تیمی بزرگسالان و همچنین اوزان منهای 55، 60 و به اضافه 84 کیلوگرم کومیته شاهد رقابت مدعیان خواهیم بود، ضمن اینکه روز جمعه 20 بهمن ماه مسابقات کومیته انفرادی بزرگسالان در اوزان منهای 67، 75 و به اضافه 84 کیلوگرم برترین‌های خود را خواهد شناخت.
 
وی در پایان اظهار کرد: سال 1396 برای کاراته قم در میادین برون‌مرزی سال بسیار خوب و موفقی بود و امیدواریم با موفقیتی که ورزشکاران این رشته در پیکارهای انتخابی تیم ملی به دست می‌آورند، شاهد کسب حداکثر سهمیه برای رقابت‌های خارجی سال 1397 باشیم.
   1396/10/5 10:41

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار