ورامین می تواند در کشور بدرخشد
ورامین می تواند در کشور بدرخشد
جهت بررسی و رفع مشکلات هیئت های ورزشی جلسه ایی از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین با حضور اعضای هیئت کاراته و رئیس هیئت کاراته استان تهران تشکیل شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری برنا از استان تهران، این جلسه به ریاست ابراهیم شیرکوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین و با حضور محمد مهدی عطایی رئیس هیئت کاراته استان تهران و اعضای هیئت کاراته شهرستان ورامین در اداره ورزش و جوانان ورامین برگزار شد و مشکلات این هیئت مورد بررسی قرار گرفت تا در آینده شاهد شکوفایی ورزش کاراته باشیم .
 
ابراهیم شیرکوند رئیس اداره ورزش و جوانان،  شهرستان ورامین را دارای پتانسیل فراوانی در ورزش خواند و گفت: راه اندازی لیگ کاراته شهرستان می تواند کمک فراوانی را به این ورزش کند و از این طریق باید بتوانیم یک تیم منتخب از شهرستان ورامین برای حضور در مسابقات مختلف انتخاب کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم .
 
وی ادامه داد : باشگاه های کاراته باید به بهترین شکل مورد بازرسی قرار گیرند و نظم و قوانین را در باشگاه های خود حاکم کنیم همچنین پیشکسوتان با حضور خود در تمامی زمینه ها باعث پیشرفت می شوند که با تهیه لیستی از پیشکسوتان کاراته و ارتباط گرفتن با این عزیزان می تواند از این افراد که واقعاً دلسوز ورزش هستند استفاده کرد .
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین اظهار داشت : در زمینه آموزش باید سعی کنیم رو به جلو حرکت کنیم و داوران و مربیان خود را به روز کنیم همچنین افراد تازه نفسی را آموزش دهیم زیرا با داشتن مربی و داور جوان و با انگیزه می توانیم استعداد های بیشتری را کشف کنیم .
 
در ادامه جلسه محمد مهدی عطایی رئیس هیئت کاراته استان تهران ضمن با اهمیت خواندن نظم در این ورزش عنوان داشت : ورامین توانایی شکوفایی و درخشش با کاراته در کشور را دارد که این مسئله نیاز به استعداد یابی مناسب دارد و برای انجام این روند هیئت استان هم در تمامی کلاس های آموزشی هزینه ها را به صورت نیم بهاء قرار می دهد تا کمکی باشد برای کسانی که قصد حضور و فعالیت در کاراته شهرستان ورامین را دارند .
 
در پایان جلسه احکام اعضای جدید هیئت کاراته شهرستان ورامین توسط بهمن بوربور رئیس هیئت کاراته شهرستان ورامین اهدا شد.
   1396/10/5 14:58

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار