رحمانی‌خواه نماینده سبک کیوکوشین کانامورا کاراته قم شد
رحمانی‌خواه نماینده سبک کیوکوشین کانامورا کاراته قم شد
رئیس هیأت کاراته استان قم در حکمی نماینده جدید سبک کیوکوشین کانامورا کاراته در قم را برای توسعه و ترویج این سبک در قم معرفی کرد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در حالی که قم بیش از 40 هیأت ورزشی فعال دارد در بین این تعداد هیات، ورزش‌های رزمی نظیر کاراته، تکواندو، ووشو و جودو طرفداران بسیار زیادی جذب کرده‌اند، ضمن اینکه یک هیأت مستقل به نام هیأت ورزش‌های رزمی سبک‌های متعدی زیر مجموعه خود دارد.
 
در بین تمام رشته‌های رزمی، کاراته یکی از جذاب‌ترین رشته‌ها محسوب می‌شود که از انواع و اقسام سبک‌ها برخوردار است و هر ساله اعزام‌های متعددی در این سبک‌ها به مسابقات داخلی و برون‌مرزی انجام و افتخارات زیادی در تمام رده‌ها نصیب ورزش قم می‌شود.
 
اکنون یک سبک جدید در کاراته قم در حال فعالیت است که عبدالله رحمانی‌خواه از چهره‌های جوان ورزش‌های رزمی به ویژه در رشته کاراته که در چند سال اخیر به عنوان ورزشکار رزمی در عرصه خبر نیز با فعالیت در باشگاه خبرنگاران جوان و واحد خبر صدا و سیما تجربه کسب کرده، در این سبک جدید کاراته قم مسوولیت گرفته است.
 
با ابلاغی که از سوی علیرضا برخوردار رئیس هیأت کاراته استان قم برای عبدالله رحمانی‌خواه صادر شده، وی به عنوان نماینده کیوکوشین کانامورا در قم منصوب شده است تا برای رشد و توسعه بیش از پیش این سبک از سبک‌های زیر مجموعه هیأت کاراته استان قم تلاش کند.
   1396/10/6 19:47

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار