اعزام کاراته‌کاهای قم به لیگ جهانی 2018
اعزام کاراته‌کاهای قم به لیگ جهانی 2018
کاراته‌کاهای ملی‌پوش استان قم در ترکیب تیم ملی بزرگسالان ایران بهمن ماه به رقابت‌های مرحله نخست لیگ جهانی کاراته اعزام می‌شوند.
 
 به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس از قم، کاراته‌کاهای که اوایل سال 1396 در ترکیب تیم منتخب کاراته ایران راهی رقابت‌های لیگ جهانی 2017 کاراته شده و موفق به کسب دو مدال این پیکارها شدند بار دیگر در جمع ملی‌پوشان کشورمان برای اعزام به لیگ جهانی قرار گرفتند.
 
این دو کاراته‌کا امیر مهدی‌زاده و سعید علی‌پور هستند، در حالی که امیر مهدی‌زاده در وزن منهای 60 کیلوگرم لیگ جهانی 2017 در فروردین ماه سال جاری به میزبانی شهر دوبی امارات با حریفان خود به رقابت پرداختند و با ایستادن در جایگاه سوم به مدال برنز رسید.
 
سعید علی‌پور نیز دیگر ملی‌پوش کاراته استان قم بود که فروردین ماه امسال در وزن منهای 60 کیلوگرم با حریفان شرکت‌کننده در لیگ جهانی به رقابت پرداخت و به عنوان یکی از شگفتی‌سازان این مسابقات با شکست تمامی حریفان خود به مقام قهرمانی و نشان طلا دست یافت.
 
برای حضور در لیگ جهانی 2018 کاراته که بهمن ماه امسال به میزبانی شهر پاریس فرانسه به انجام می‌رسد، تاکنون دو مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی بزرگسالان برگزار شده و سعید علی‌پور به همراه امیر مهدی‌زاده از قم در این اردو برای رویارویی با حریفان خارجی آماده می‌شوند.
 
در این اردو علاوه بر ملی‌پوشان کاراته قم مجید حسن‌نیا، سعید احمدی، هامون درفشی‌پور، امیررضا میرزایی، بهمن عسگری، علی اصغرآسیابری، ذبیح‌الله پورشیب، مهدی خدابخشی، مهدی قراری‌زاده، سجاد گنج‌زاده، سامان حیدری و صالح اباذری دیگر اردونشینان هستند.
 
در شرایطی که مسؤولیت سرمربیگری تیم ملی بزرگسالان کشورمان بر عهده سید شهرام هروی است، شهاب سلطانی، حسین روحانی و سعید حسنی‌پور به عنوان مربیان این تیم، نعیما خواجوی به عنوان مربی بدن‌ساز و علی حجتی به عنوان روان‌شناس در کادر تیم ملی حضور دارند و نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته در سال 2018، روزهای سوم تا ششم بهمن ماه در فرانسه برگزار می‌شود.

   1396/10/12 12:04

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار