اعزام تیم کاراته همدان به مسابقات انتخابی تیم ملی
اعزام تیم کاراته همدان به مسابقات انتخابی تیم ملی
رئیس هیأت کاراته استان همدان از اعزام کاراته‌کاهای همدانی برای حضور در مسابقات انتخابی اردوی تیم ملی به اصفهان خبر داد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محمد زنگنه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در همدان با اشاره به اعزام تیم کاراته همدان به مسابقات انتخابی تیم ملی، اظهار کرد: تیم کاراته استان همدان از تاریخ 26 تا 29 دی‌ماه به مسابقات انتخابی تیم ملی اعزام می‌شود.
 
وی با بیان اینکه این مسابقات در شهر اصفهان برگزار می‌شود و نفرات برتر در اوزان‌ مختلف به اردوی تیم ملی فراخوانده خواهند شد، گفت: امیر ملکی، ارژنگ رضایی، محمدمهدی سلطانی، دانیال محمودی‌ممتاز، امیرحسین احمدی، محمدرضا طالع‌اسماعیلی، حسین ملک‌پوریان، علی بختیاری، حمیدرضا اسماعیلی، عرفان امیری‌جوان، مرتضی قره‌گلی، عطا ظهوری، حجت رجبی، ‌عرفان داودی و یحیی شهگل نفرات تشکیل‌دهنده تیم مردان کاراته همدان هستند.
 
رئیس هیأت کاراته استان همدان بیان کرد: این تیم با مربی‌گری و سرپرستی محمد داودی و کرم‌الله شهگل به این رویداد ملی اعزام می‌شوند.
 
وی از فعالیت 200 دار کاراته در همدان خبر داد و افزود: 200 داور آموزش‌دیده در سطح استان در رشته کاراته فعالیت دارند.
 
زنگنه اضافه کرد: 20 درصد از داوران کاراته استان درجه ملی A دارند و بقیه در درجه‌های پایین‌تر مشغول فعالیت هستند و تا پایان امسال نیز یک دوره ارتقای داوری برای استان داریم که استان‌های دیگر نیز می‌توانند شرکت کنند.
 
   1396/10/24 14:41

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار