آموزش 36 کاراته کاهای منتخب یزد زیرنظر مربی تیم ملی ایران
آموزش 36 کاراته کاهای منتخب یزد زیرنظر مربی تیم ملی ایران
دومین مرحله اردوی آماده سازی منتخبان کاراته استان یزد با حضور 36 نفر زیر نظر مربی تیم ملی ایران در شهر یزد برگزار شد و ورزشکاران آموزش های لازم نظری و عملی را فراگرفتند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا؛ در این اردوی 2 روزه که به مدت 15 ساعت به میزبانی هیات کاراته استان برگزار شد، کاراته کاهای رده های نونهالان ، نوجوانان ، جوانان ، امید و بزرگسالان حضور داشتند.

رئیس هیات کاراته استان یزد در حاشیه آخرین روز برگزاری این اردو ، گفت: ارتقای آمادگی عملی ورزشکاران کاراته برای حضور در مسابقات کشوری و فراگیری آموزش های لازم یکی از هدف های برگزاری این دوره بود.

علی کریمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: کاراته کاهای یزد زیر نظر شهاب سلطانی ، تکنیک و تاکتیک های لازم را یاد گرفتند تا برای شرکت در مسابقات مختلف کشوری آمادگی لازم داشته باشند.

وی ادامه داد: مرحله اول اردوی آمادگی طبق برنامه آذر ماه برگزار شد و سومین مرحله نیز در بهمن ماه امسال با حضور سرمربی تیم ملی کاراته برگزار می شود.

این مسوول خاطر نشان کرد: افزون بر چهارهزار کاراته کا در استان فعالیت دارند که نیمی از آنها را بانوان رده های مختلف سنی تشکیل می دهند.
کریمی افزود: هم اکنون در استان یزد 100 باشگاه کاراته و 10 هیات ورزشی مرتبط با این رشته در شهرستان ها فعالیت دارد.

استان یزد 47 هیات ورزشی و 65 هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه ورزشی دارد.

این استان یک میلیون و 138هزار نفر جمعیت دارد.
   1396/10/24 19:18

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار