چهار مدال طلا و چهار برنز ارمغان کاراته کاران ایران از رقابت های جهانی باکو
چهار مدال طلا و چهار برنز ارمغان کاراته کاران ایران از رقابت های جهانی باکو
کاراته کاران نو نهال و نوجوان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی کاراته جام بزرگداشت شهدای حادثه خونین 20 زانویه جمهوری آذربایجان در باکو صاحب چهار مدال طلا و چهار برنز شدند .
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا ، مسابقات بین المللی کاراته نونهالان ، نو جوانان و جوانان در روز های 23 و 24 دی ماه جاری با حضور 400 کاراته کار از جمهوری آذربایجان ، ایران ، روسیه ، ازبکستان و رژیم صهیونیستی در سالن ورزشی باکو برگزار شد . 

تیم منتخب نونهالان و نوجوانان جمهوری اسلامی ایران متشکل از 10 کاراته کار از جمله هشت کاراته کار زن و دو کاراته کار مرد به این رقابت ها که در دو بخش کاتا و کمیته برگزار شد ، پرداختند . 

در رقابت های میان نوجوانان عباس ملکوتی و الناز امیر شریفی دو کاراته کار کشورمان در بخش کمیته به نشان طلا دست یافتند.

همچنین در رقابت میان نونهالان هلنا پیر علی خیرآبادی و پرستش علیخانی دو کار اته کار دیگر ایرانی در بخش کاتا دو مدال طلا برای کشورمان به ارمغان آوردند .

در این مسابقات بین المللی محمد رضا گنجی زاده ، رقیه غنی زاده ، نسیم رحمانی و نیایش میرزاحسن پور با مدال برنز قانع شدند .

نادر ملکوتی سرپرست و سرمربی تیم منتخب نونهالان و نوجوانان ایران سطح مسابقات رضایت بخش خواند و گفت : حضور تیم منتخب نونهالان و نوجوانان کشورمان در این مسابقات و نتایج به دست آمده نشان می دهد که باید روی این رده های سنی برای آینده خوب کاراته کشورمان برنامه ریزی کنیم . 

مربیگری تیم بانوان کشورمان را مینا پورمند بر عهده داشته و وی همچنین بعنوان داور برای حضور در ادین مسابقات بین المللی دعوت شده بود . 
 
همچنین ولی حسینی و امیر پاداشی دو داور دیگر جمهوری اسلامی ایران به این مسابقات بین المللی دعوت شده بودند .
   1396/10/25 16:47

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار