کسب سهمیه المپیک، آرمان ملی پوشان قزوینی تیم ملی کاراته
کسب سهمیه المپیک، آرمان ملی پوشان قزوینی تیم ملی کاراته
دبیر هیات کاراته استان قزوین گفت: کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو مهم ترین هدف ملی پوشان قزوینی تیم ملی کاراته است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" حمیدرضا داوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بهمن عسگری،علی اصغر آسیابری،مجید حسن نیای دیلمی و امیر رضا میرزایی چهار کاراته کای قزوینی حاضر در اردوی تیم ملی هستند.

وی افزود: این کاراته کاها خود را برای حضور در نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته 2018 در فرانسه آماده می کنند تا بتوانند سهمیه حضور در مسابقات المپیک 2020 را به دست آورند.

دبیر هیات کاراته استان قزوین ادامه داد: با توجه به زحمات و تجربه و عناوین این کاراته کاها، کسب سهمیه المپیک توسط آنان دور از انتظار نیست.

داوری خاطر نشان کرد: برای کسب سمهمیه المپیک مجموع امتیاز این ورزشکاران در لیگ های جهانی پاریس،هلند،اسپانیا و دبی حائز اهمیت است و امیدواریم در اولین مرحله لیگ جهانی کاراته 2018 سری آ شاهد درخشش این ورزشکاران باشیم.

وی با اشاره به سطح آمادگی این ملی پوشان،گفت: این ورزشکاران تاکنون سه مرحله اردوی آمادگی تیم ملی را پشت سر گذاشته اند و با توجه به سطح و کیفیت اردوها از آمادگی نسبی خوبی برخوردار هستند.

داوری افزود:این کاراته کاها 28 دی ماه برای اعزام به لیگ جهانی آماده می شوند اما متاسفانه امیررضا میرزائی و علی اصغر آسیابری با مشکل دریافت ویزا و سنوات تحصیلی مواجه هستند که امیداوریم در چند روز باقی مانده این مشکل مرتفع شود.
 
اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2018 طی روزهای سوم تا ششم بهمن ماه در فرانسه برگزار می شود.

سه هزار کاراته کا به صورت سازمان یافته در 55 باشگاه استان قزوین به فعالیت می پردازند.
   1396/10/25 16:49

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار