مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته به میزبانی اصفهان برگزار می‌ شود
مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته به میزبانی اصفهان برگزار می‌ شود
مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته در رده سنی نوجوانان، جوانان و امید در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا؛ مدیر روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان، عصر سه شنبه در نشستی خبری اعلام کرد: مسابقات بخش آقایان 27 تا 29 دی و رقابت های بانوان چهارم تا ششم بهمن ماه در بخش های کاتا، کومیته انفرادی و کاتای تیمی برگزار خواهد شد.

مهدی افیونی زاده افزود: تاکنون بیش از یکهزار و 800 کاراته کا برای بخش آقایان در این رقابت‌ها ثبت نام کرده اند و ثبت نام بانوان نیز همچنان ادامه دارد.

او خاطرنشان کرد: رقابت مردان در سالن پیروزی و مسابقات بانوان در مجموعه ورزشی امام علی(ع) واقع در خیابان میرزاطاهر اصفهان برگزار خواهد شد.

به گفته وی، نفرات اول تا سوم و همچنین استعدادهای برتر این مسابقات به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت می شوند.

مدیر روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان اضافه کرد: 80 داور ممتاز و ملی، این رقابتها را قضاوت خواهند کرد و وزن کشی ورزشکاران توسط کادر فدراسیون در محل خوابگاه ها انجام خواهد شد.

افیونی زاده گفت: ثبت نام از ورزشکاران بوسیله فدراسیون کاراته بصورت آنلاین انجام شد و وجهی برای ورود به این رقابت‌ها اخذ نشد.

وی خاطرنشان کرد: این رقابت ها از طریق شبکه ورزش و شبکه اصفهان سیما بطور مستقیم پخش می شود.

افیونی زاده گفت: تیم ملی منتخب کشورمان، رقابت های کاراته قهرمانی آسیا به میزبانی ژاپن و اولین المپیک جوانان به میزبانی آرژانتین را در پیش رو دارد.
   1396/10/26 22:43

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار