حضور پنج بانوی گیلانی در بین برترین های سوپرلیگ کاراته کشور


 حضور پنج بانوی گیلانی در بین برترین های سوپرلیگ کاراته کشور

 در پایان هفته دوم مسابقات سوپر لیگ کاراته بانوان کشور برترین های این رقابت ها اعلام شد که پنج گیلانی نیز جزو نفرات برتر قرار گرفتند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ دبیر هیات کاراته گیلان روز چهارشنبه در این خصوص در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان هفته دوم این مسابقات و در بخش کاتای انفرادی، فاطمه گرزین از استان در رتبه دوم برترین های این بخش قرار گرفت.

حامد زیکساری افزود: همچنین در بخش رقابت های مبارزه (کومیته) و در وزن آزاد ، شبنم واحدی کاراته کار شایسته گیلان توانست در رتبه دوم این وزن در رقابت های سوپر لیگ بانوان کشور قرار گیرد.

وی ادامه داد: در وزن 55- کیلوگرم زهرا حاجیان ، در وزن 61- کیلوگرم شقایق واحدی و در وزن 68- کیلوگرم نگین التونی همگی از گیلان موفق شدند در رتبه سوم برترین های اوزان خود در پایان هفته دوم مسابقات سوپر لیگ کاراته بانوان کشور قرار گیرند.

دبیر هیات کاراته استان بیان کرد: حضور پنج بانوی کاراته کار گیلانی بین برترین های سوپر لیگ کشور، نشان از درخشش تیم هیات کاراته این استان در رقابت های کشوری دارد و امیدواریم که این درخشش همچنان در هفته های آتی نیز ادامه داشته باشد.

زیکساری یادآور شد: در جریان هفته دوم رقابت های کاراته سوپر لیگ بانوان کشور که در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شده بود، تیم کاراته بانوان هیات گیلان با کسب یک پیروزی و یک شکست در مکان دوم گروه دوم این مسابقات قرار گرفت.

رقابت های سوپر لیگ کاراته بانوان کشور با حضور هشت تیم در دو گروه به صورت دوره ای و متمرکز در تهران برگزار می شود که تیم هیات کاراته گیلان با تیم های مرداس قم ، آوای رزم و باشگاه پیام در گروه دوم این مسابقات قرار دارد. 
   1397/10/19 12:19

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار